Çelik Kasa Alımları Ülkemizde Hızla Artıyor

Çelik kasa alımı geçmiş yıllarda ülkemizde sadece ofisler ve ticari alanlar tarafından tercih edilirken artık ev tipi kasalarda ev için en çok tercih edilen kategoriler arasında yer alıyor.

Hayat - Yaşam 04.01.2021, 17:11 04.01.2021, 17:32
Çelik Kasa Alımları Ülkemizde Hızla Artıyor

Çelik kasa alımı geçmiş yıllarda ülkemizde sadece ofisler ve ticari alanlar tarafından tercih edilirken artık ev tipi kasalarda ev için en çok tercih edilen kategoriler arasında yer alıyor. Günümüzde artık bizler birikimlerimiz yanı başımızda olsun, istediğimiz zaman ulaşalım istiyoruz. Bu konuda çelik kasa tamda evimizde, iş yerimizde imdadımıza yetişiyor diyebiliriz. Son zamanlarda yaşanan covid-19 salgını nedeniyle dışarı çıkmaya, topluma karışmaya korktuğumuz gibi birikimlerimizi muhafaza ettiğimiz banka kasalarını iptal ettirip evlerimize kasa alımı yapıyoruz.

Ülkemizde bu işi layığı ile yapan Acr Kilitleme Sistemleri (kasa.com.tr) ile çelik kasa alırken dikkat edilmesi gereken konuları konuştuk, kasa alımı yapacak olan tüketicilerin yapmaması gereken hatalar hakkında bilgiler aldık.

Çelik Kasa Almak İsteyen Müşterilerinize Neler Öneriyoruz

Çelik kasa almak isteyen müşterilerimizi gerek satış mağazamıza gelen gerek ise müşteri destek hattımızı arayan tüketicilerin ilk etapta nasıl bir çelik kasaya sahip olmak istediklerini anlamaya çalışıyoruz ev tipi çelik kasa veya ticari çelik kasa hangisine yönelik ise ihtiyacı ve kendilerinden varsa tercih ettikleri ağırlık, ölçü (ebat) bilgilerini rica ediyoruz. Hangi amaçla kullanacaklarını soruyor ve müşterimizin doğru ürünü seçerek daha sonrasında herhangi bir pişmanlık yaşamaması, yanlış ürüne yönelmemesini, ihtiyacı olan ürün dışında bir ürün alamamasını ve bütçesinin dışına çıkmasını önlemekteyiz. Bunu örneklendirmek gerekirse müşterimiz evimizde çalışanımız var veya eve sürekli misafir giriş, çıkışı oluyor ve ortalıkta durmasını istemediğim silah, pasaport, az miktarda takı var kapalı ve kilitli bir ortamda muhafaza etmek istiyorum dediğinde kendisine küçük ebat ve ekonomik bir ürün tercih etmesini öneriyoruz ve müşterimiz bu şekilde hem fazla ücret ödemiyor, hem de doğru ürüne tercih etmiş oluyor?

Para Kasası Alırken Tüketiciler Nelere Dikkat Etmelidir?

Çelik kasa alırken dikkat edilmesi gereken konuların başında gelen kesinlikle bilindik markalar tercih edilmelidir. Markayı tanımak oldukça önemli uzun süre garanti ve servis hizmeti alabilmek dikkat edilmesi gereken bir konu, önemsenmelidir. Yukarıda belirttiğimiz gibi müşterilerimize şeffaflıkla yaklaşıyor amacımız bir ürün satmak olmayıp müşterimizin çelik ihtiyacı oluşmuşsa doğru ürünün hangisi olduğunu anlayıp kendisine en uygun çelik kasa modelini önermekteyiz..

Çelik kasa alacak kişilerin bilmesi gereken bir konudur; Kesinlikle açılmayacak bir çelik kasa yoktur. Herhangi bir çelik kasa satıcısı size kesinlikle açılamaz diyorsa bilmelisiniz ki doğru, dürüst bir satıcı değildir. Her çelik kasanın mutlaka açabilme payı vardır ve bu pay her üretici tarafından sağlanmalıdır. Bize göre en iyi ve en güvenli çelik kasa, hırsızı uğraştıran kasadır. Eğer bir kasa hırsızı ne kadar çok uğraştırıyor ve terletiyorsa o kadar güvenli ve sağlamdır. Güvenli olmasını sağlayan ise beton dolguludur, beton dolgulu çelik kasalar delinmeye ve kesilmeye karşı her zaman dirençlidir. Beton başlı başına yetmiyor tabi, kullanılan çelik malzemenin kalitesi, kalınlığı oldukça önemlidir.

Peki hırsızlar çelik kasa başında ne kadar zaman harcıyor?

Hırsızların çelik kasa başında ne kadar zaman harcadığına dair elimizde herhangi bir somut araştırma istatistiği bulunmuyor. Hırsızlık olayı yaşayıp çelik kasa almak isteyen müşterilerimiz ile görüşme sağladığımız da kamera kayıtlarına bakıldığında genellikle 10 ila 15 dakika arasında olay yerinde kaldıklarını dile getiriyorlar.

Elektronik şifreli çelik kasa mı? Anahtar kilitli çelik kasa mı?

Biz her zaman profesyonel bir çelik kasa satın almak isteyen müşterilerimize Elektronik şifreli + anahtarlı kilitli çelik kasa öneriyoruz. Elektronik ve anahtarlı olduğunda bir çelik kasa hırsızı daha çok uğraştıracak ve hırsızı caydıracaktır. Sizlerde değerlerinizi güvenle muhafaza edebileceğiniz kasa satın almak istiyorsanız https://kasa.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar (1)
Muhittin 2 hafta önce
Çelik kasa almak istiyorum
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@