Çağla Şıkel koronavirüs yasağını deldi!

Çağla Şıkel'in, corona virüs salgını nedeniyle 20 yaş altına sokağa çıkma kısıtlaması olmasına rağmen, iki çocuğu Uzay ve Kuzey'i alıp dışarıya çıkması dikkat çekti.

Hayat - Yaşam 13.05.2020, 14:12
Çağla Şıkel koronavirüs yasağını deldi!

Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre, büyük oğlu Kuzey'i aracının içinde şoförüyle bırakan ünlü manken, küçük oğlu Uzay'la çiçek satın aldı. Gazetecileri görünce şaşkınlık yaşayan ve oğlunu gizlemeye çalışan Şıkel, "Merhaba arkadaşlar, sadece çiçek almak için dışarı çıktım" dedi.

"BAŞKA BİR YERE GİTMİYORUZ"
20 yaş altına sokağa çıkma kısıtlaması hatırlatılınca Şıkel, "Sadece çiçekçi için çıktık. Başka bir yere gitmiyoruz" karşılığını verdi.

"ANNEMİ UZAKTAN GÖRECEKLER"
Pazar gününe denk gelen ve sokağa çıkma yasağı olan 10 Mayıs'ta kutlanan Anneler Günü'nü sadece uzaktan kutladığını belirten 41 yaşındaki manken, "Tabii ki yasak olduğu için uzaktan kutladık. Şimdi de çiçek götüreceğiz. Ancak çocuklar yaklaşmıyorlar. Anneannelerini uzaktan görecekler" şeklinde konuştu.

Corona virüs salgını için her zaman dikkatli olunması gerektiğini belirten ve mümkün olduğunda dışarı çıkılmaması tavsiyesinde bulunan Şıkel'in, yasağı delerek çocuklarını dışarı çıkarması ise şaşırttı.EMRE ALTUĞ NE DİYECEK?
Bu fotoğraflardan sonra çocuklarının babası Emre Altuğ'un, nasıl bir tepki vereceği ise merak konusu oldu.

Şarkıcı Emre Altuğ ile Çağla Şıkel'in 2008 yılında başlayan evlilikleri 2015'te sona ermişti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@