Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev

Günübirlik tatil amaçlı veya iş amaçlı evinizden başka bir yerde konaklamak istediğiniz zamanlarda günlük ev ihtiyacınız olacaktır.

Hayat - Yaşam 21.09.2020, 12:05
Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev

Günübirlik tatil amaçlı veya iş amaçlı evinizden başka bir yerde konaklamak istediğiniz zamanlarda günlük ev ihtiyacınız olacaktır. Biz firma olarak Beylikdüzü günlük kiralık ev hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz hizmet, kalitesi ile ön plandadır. İhtiyacınız olduğunda güvenerek kalabileceğiniz kaliteli ve modern, eşyalı, kiralık evlerimiz hizmetinizdedir. İşletme politikamız kesinlikle müşteri memnuniyetini baz almaktadır.

Günlük Kiralık Evlerimizin Özellikleri

Hizmetinize sunduğumuz günlük kiralık evler her şeyden önce kesinlikle sağlık kurallarına uygun şekilde dezenfekte edilmiştir. Her çıkan müşterinin ardından güvenilir markalara ait dezenfektanlar kullanılarak bütün ev en ince ayrıntısına kadar temizlenmektedir. Özellikle son yılın salgın hastalığı olan covid-19 nedeniyle hijyen konusu bizim için çok önemlidir. Müşterilerimizin sağlığını ve kendi sağlığımızı korumak adına gereken hassasiyeti sonuna kadar göstermekteyiz. Çalıştığımız ekip işini çok iyi yapan, son derece titiz insanlardan kurulmuştur. İşletmemizde sosyal mesafe kuralları önemle uygulanmaktadır. Siz müşterilerimizin sağlığı ve memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Günlük kiralık evlerimiz rahat etmeniz açısından her türlü konfora sahiptir.

Şık ve modern eşyalar ile donatılmış ve mobilyalı olarak hizmetinize sunulmuştur. Hizmetinize sunduğumuz evler şu özelliklere sahiptir; En başta son model, şık, modern eşya ve mobilyalarla döşenmiştir. Ücretsiz internet mevcuttur. Uydu ve televizyon, 24 saat sıcak su hizmeti, kişisel eşyalar (havlu, bornoz, şampuan, diş macunu, saç kurutma makinesi) Ayrıca kişisel bakım ürünlerinin yanı sıra bir evde olması gereken bütün elektrikli eşyalar mevcuttur. Bulaşık makinesi, çamaşır makinası, televizyon, buzdolabı, fırın, ocak ve aklınıza gelebilecek her türlü eşya mevcuttur. Sevdikleriniz ve ailenizle birlikte güvenli bir tatil yapmanız için hizmetinize sunduğumuz günlük kiralık evler siz müşterilerimizin keyifli bir tatil yapması için gereken bütün imkanlara sahiptir. Kendi evinizin rahatlığında ve konforunda hissetmeniz için gereken tüm koşullar sağlanmıştır.

Günlük Kiralık Evlerimizin Fiyatları

Firmamızın siz kıymetli müşterilerimizin hizmetine sunduğu Beylikdüzü günlük kiralık ev kalitesi ile tartışılmazdır. Sizlere sağladığımız günlük kiralık ev hizmetleri güven içinde kalabileceğiniz, hijyen kurallarına uygun, kendi evinizin rahatlığında konfor açısından donanımlı ve rahat edebileceğiniz evlerdir. İşletme politikamız ise kendisine fiyat açısından da gayet uygun şartlarda hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Piyasa şartları gereği sizin için en uygun fiyatlarda hizmet vermekteyiz.

Bizlere günün her saatinde iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve verdiğimiz hizmetlerle ilgili bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca internet sitemiz üzerinden Beylikdüzü günlük kiralık daire hizmetlerini görerek inceleme şansını da elde edebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@