Ayna Akrilik Levhalar

Depodan Ucuza sık sık cama alternatif olarak akrilik ayna ve plastik ayna kullanmanızı tavsiye etmektedir.

Hayat - Yaşam 23.11.2020, 13:35
Ayna Akrilik Levhalar

Depodan Ucuza sık sık cama alternatif olarak akrilik ayna ve plastik ayna kullanmanızı tavsiye etmektedir. Hafif, kırılmaz aynalar arıyorsanız, ayna akrilik levhalar ideal seçeneklerdir ve sizin için bazı fikirlerimiz var. Cam aynaya alternatif olarak yaygın olarak kullanılan iki tip ayna vardır, bunlar ayna akrilik levha ve polikarbonat aynadır. Bu aynaların nitelikleri, güvenliğin en önemli olduğu her yerde, okullarda, hastanelerde, ahırlarda, hapishanelerde, evlerde aynalar olarak cam yerine mükemmel bir alternatif sağlar.

Özetle, ayna akrilik levhalar, cam aynalardan 17 kat daha güçlüdür, bu nedenle camdan daha güvenli bir seçenek isteyenler için popüler bir seçimdir. Akrilik ayna, evinize uyması için cam ayna gibi çerçevelenebilir. Polikarbonat aynalar aynı zamanda büyük problem çözücü aynalardır. Bunun nedeni, parçalanmayacakları ve yüzey sprey boyası gibi sadece silinerek onları halka açık yerler ve hasar görebilecekleri yerler için mükemmel bir seçim haline getirecek olmasıdır.

Camdan Daha Güvenli ve Daha Esnek

Akrilik, camdan 17 kat daha güçlüdür, yani patlama, çarpışma veya çarpma gibi etkilere karşı iyi bir şekilde dayanır.  Mukavemeti, akrilik aynayı güvenliğin öncelikli olduğu veya camın çatlayabileceği veya kırılabileceği yerlerde kullanım için ideal kılar. Akrilik aynanın yüzeyi çizilirse, camın aksine, yüzeyini eski hale getirmek için akrilik bir cila kullanılabilir. Polikarbonat ayna, akrilik aynadan daha güçlü bir seçimdir. Dış mekanlarda akrilik aynaya göre hava şartlarına karşı tamamen dayanıklıdır ve kalıcı bir hasara neden olmadan genişleyip daralabilir.

Hafif, Esnek ve Kullanımı Daha Kolay

Polikarbonat ve ayna akrilik levhalar, çok daha güçlü olmasının yanı sıra camın yarısı kadar ağırlığa sahiptir. Aynı zamanda, cam aynadan çok daha esnektirler, bu nedenle onunla çalışırken eğilirler. Bu, onları teslim etmelerini daha ucuz ve kaldırmayı ve tutmayı cama göre çok daha kolay hale getirir.

Daha Hızlı Takma

Polikarbonat ve ayna akrilik levhaların kullanımı camdan daha kolay ve daha güvenli olduğundan, montaj da daha hızlı olma eğilimindedir. En iyi sonuç için istenmeyen eğilimleri önlemek için ayna akrilik düz bir yüzeye monte edilmelidir. Düz olmayan bir duvara monte ediyorsanız, en iyisi önce mdf veya ahşap gibi sert bir şeye takmaktır.

Akrilik ve polikarbonat ayna, akrilik ayna yapıştırıcısı veya vidalarla duvara monte edilebilir. İşleri kendiniz kolaylaştırmak için, aynanızı ihtiyaç duyduğunuz yerde açılmış deliklerle sipariş ediniz. Sonra doğrudan montaj/kurulum işlemine başlayabilirsiniz. Vidalarınızdan 2 mm veya 3 mm daha büyük delikler açın. Polikarbonat aynanın delinmesi daha kolaydır. Çatlama veya ufalanma şansı çok daha azdır.

Düşük Maliyetli

Ayna akrilik levhanın satın alınması nispeten ucuzdur ve dayanıklılığı ve montaj kolaylığı nedeniyle düşük maliyetli bir seçim olduğu bilinmektedir. Çok az bakım gerektirir. Ayna Akrilik ılık suda karıştırılmış bir miktar deterjan ile temiz tutulmalı ve yumuşak pamuklu bir bezle temizlenmelidir.

Ayna akrilik levhanın cama göre avantajlarının olduğu birçok uygulama vardır. Esnekliği, ister pratik ister dekoratif bir uygulamada olsun, kavisli veya bükülmüş aynaların gerekli olduğu yerlerde kullanışlıdır, darbe direnci onu güvenliğin önemli olduğu ortamlar için uygun hale getirir ve hafifliği ve az bakımıyla kurulumu ve bakımı kolaylaştırır. Polikarbonat ayna, ayna akrilik levhaya göre daha pahalıdır ancak daha uzun vadeli projeler için daha iyi bir seçimdir.

Kullanım Alanları

Aydınlatma armatürleri, reklam sektörü, hediyelik eşyalar, ev ve ofis dekorasyonu, mimari yönlendirme, inşaat sektörü, otomotiv sektörü vb. birçok sektörde ayna pleksi levha kullanılmaktadır.

Ayna Akrilik Levha Seçimi

Projeniz için ihtiyaç duyduğunuz ölçü şekle göre ayna akrilik levhaları depodanucuza.com’dan sipariş verebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@