Hastanelere Temizlik Personeli ve Hizmetli Alınacak! İŞKUR Başvuru Ekranı Açıldı

Hastane bünyesinde temizlik personeli ve hizmetli alımı için ilanlar yayımlandı. İŞKUR üzerinden yayımlanan duyurular kapsamında İŞKUR üzerinden yapılacak başvurular işlemleri için ekran açıldı.

İlan 17.08.2021 - 20:30 17.08.2021 - 20:30 Mustafa Karagöz

Hastane bünyesine personel alımları için çok sayıda kadroda iş ilanı yayımlandı.

Farklı kariyer platformları üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarının bazıları İŞKUR üzerinden duyuruldu. İlan edilen açık kadroları ve başvuru işlemlerine dair ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

İŞKUR ÜZERİNDE HASTANE PERSONEL ALIM İLANI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan duyurular kapsamında temizlik personeli ve hastane hizmetlisi alımı yapılacağı bildirildi. En az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabileceği ilanlar için sağlanması gereken bazı şartlar var. Hem başvuru şartlarını hemde genel kadro ayrıntılarını sizlerle paylaşıyoruz. 

Kadro ve Kontenjanlar 

İlan edilen açık kadrolara bakıldığında hastane bünyesine çok sayıda pozisyonda personel alımı yapılacağı duyuruldu. Personel alımlarında ilkokul mezunlarının başvuru yapabileceği iki kadro bulunuyor

Temizlik Görevlisi (Hastane) kadrosu için yayımlanan açık iş ilanı sayısı: 16

Hastane Hizmetlisi pozisyonunda yapılacak personel alımları: 6 

BAŞVURU ŞARTLARI VE BAŞVURU EKRANI

Yukarıda yer alan açık kadrolar için başvuru yapacak adayların öncelikle iş ilanının yayımlandığı şehirde ikamet ediyor olmaları gerek. Personel alımı yapılacak şehirleri haberimizin altında yer alan bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz. 

İlanlara başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken şartlar; Adayların Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum mahrum olmaması, en az ilkokul mezunu olması, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmaması. Alım yapılacak kadronun mesleki özelliklerinin sağlamak. İlanı yayımlayan sağlık kurumunun talep ettiği özel şartlar varsa o şartlara haiz olmak. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden Hizmetli kadrosu için yayımlanan ilanlara ulaşacaklar. Bağlantı üzerinden ilanları inceleyecek adaylar kendilerine uygun duyuru olması durumunda İŞKUR üzerinden başvuru yapabilecekler. 

Diğer kadro için iş arayacaklar, İŞKUR Açık İş İlanları sayfası üzerinden meslek adlı bölümden kadro adını yazarak temizlik görevlisi alımlarına ulaşabilirler. 

Hizmetli Alım İlanları için TIKLAYINIZ

Yorumlar (1)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@