Halkbank'tan kaçırılmayacak vergi fırsatı! Emlak vergisi nasıl faizsiz taksitlendirilir?

Bildiğiniz üzere 'Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi'nin 2. taksitleri 30 Kasım'a kadar yatırılması gerekiyor. Halkbank ödemekte güçlük çeken müşteriler için faizsiz taksit kampanyasını duyurdu. İşte detaylar...

Finans 15.11.2021 - 23:29 15.11.2021 - 23:29 Mustafa Çokyaşar

Halkbank tarafından yapılan açıklamada Paraf kart müşterilerine özel 1-30 Kasım 2021 tarihlerinde yapılacak 100 TL ve 150.000 TL arasındaki Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemeleri ücretsiz, faizsiz 3 taksite bölüneceği duyuruldu.

Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken harcama yapmadan önce VERGİ yazıp 3404‘e SMS göndermek ya da Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklayarak kampanyaya katılmak. Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir harcama sözü vs. vermeniz gerekmiyor. Kampanyadan katılan herkes yararlanabiliyor. Ancak kampanyaya katılmadan önce yapılan vergi ödemeleri kampanyaya dahil edilmeyeceği için onay mesajından sonra harcama yapmanız gerekiyor.

Kampanya belediyelerde bulunan tüm Banka POS’larında yapılan işlemler dahil edilecek. Bağlı bulunan belediyenin internet sayfası olması durumunda, bu internet sayfasında sanal POS’tan yapılan ödemeler de kampanyaya dahil. 


 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@