Halkbank limiti 100 binden 250 bine çıkardı! Sadece 9 gününüz var! 

Geçtiğimiz günlerde lastik ve otomotiv markalarından yapılacak alışverişlerde artı 2 taksit kampanyası sunan ve 100 bin TL üst limit belirleyen Halkbank, limiti 250 bin TL'ye çıkardı.

Finans 21.11.2021 - 16:40 22.11.2021 - 01:43 Ali Parim

Bankalar şu günlerde araç almak isteyenlerin ve araç sahiplerinin cebini rahatlatacak kampanyaları arka arkaya duyurmaya başladı. Bu kapsamda Halkbank da geçtiğimiz günlerde bir kampanya hazırlayarak, Paraf anlaşmalı Lastik ve Otomotiv Markalarında ve Bayilerinde Paraf posundan yapılacak 2-10 taksit aralığındaki işlemlerde artı 2 taksit imkanı daha sunulacağını açıkladı. 

Kampanyayı duyururken üst limiti ilk olarak 100 bin TL olarak açıklayan Halkbank, ardından yeni bir güncellemeye giderek bu rakamı 250 bin TL'ye çıkardı. 

Halkbank'tan yapılan açıklamada; Paraf, Parafly, Paraf Business, Paraf Kobi, Eczacı Paraf Kobi, Paraf Esnaf kampanyaya dahil; ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal ve iade işlemler dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin geriye dönük yararlandırma ve değişiklik yapılmayacaktır." ifadeleri kullanıldı. 

Halkbank'ın kampanyası ayrıca 1 Aralık'ta başlayacak zorunlu kış lastiği uygulaması öncesinde araç lastiklerini değiştirmek isteyen vatandaşların cebini de rahatlattı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@