Zamlar gündemde Ayda iki kez zam ipler kopmuş demektir

Cemile Bayraktar'ın zamlar ile ilgili yorumu sosyal medyada çok ses getirdi.

Haberler 31.08.2019, 16:18 31.08.2019, 16:26
Zamlar gündemde Ayda iki kez zam ipler kopmuş demektir

Cemile Bayraktar zamlar ile ilgili şu yorumu yaptı:

Memura ve işçiye üç kuruş zam yapıp, iktidar kadrolarında danışman, sayışman, karışman vs olarak açılan kadrodakilere bol keseden maaş dağıtıp, doğal gaza 1 ayda iki kez yüksek oranda zam yapan bir iktidarın, vatandaş ile bağları kopmuş demektir.

Şuraya bir not düşeyim; az biraz ülkemi tanıyan biri olarak, bu zam olayını BOTAŞ’a yıkıp, sonra zammı geri çektirip, vatandaşın yanındayız mesajı verilmeye de çalışılabilir. Ama bu taktiğe düşenlerin de aynı şekilde vatandaşıyla bağı kopmuştur.

Öte yandan Bayraktar'ın bu yorumunu MAK danışmanlık Mehmet Ali KULAT'da twiti alıntılayarak şöyle yorum yaptı:

Kimse boş yere kızmasın bizi de eleştiriyoruz diye altında başka şeyler aramayın. Sırça köşklerde değil sahada sokaktayız. Sokaktaki adam / kadın tam da @cemilebayraktr hanımefendinin söylediklerini söylüyor. Kulağınızı kapatmazsanız sizde milletin bu eleştirilerini duyarsınız...

Yeni Şafak gazetesi eski yazarı Cemile Bayraktar’ın hayatına dair detaylar şu şekilde…

CEMİLE BAYRAKTAR KİMDİR?

Cemile Bayraktar, 1979 yılında Samsun’da doğdu. 19 Mayıs Üniversitesi Mimari Dekoratif Sanatlar Bölümü’nde eğitimine devam ederken, 28 Şubat sürecinde eğitimi aksadı. Öğrenimine İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde devam etti. Yüksel lisansını da Marmara Üniversitesi, Ortadoğu Tarihi ve Uluslararası İlişkileri alanında yaptı. Derin Düşünce, Yolcu Edebiyat, Kültür Gündemi, Aktüel Dergisi isimli yayınlarda yazarlık yapan Bayraktar, en son Yeni Şafak’ta yazdı.

Kaynak: KamuGundemi.com
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@