Yok böyle bir halkoyunları ekibi Türkiye 2.'si oldur ama gönüllerde 1.ler

Kırklareli Anadolu Lisesi (KAL) halkoyunları ekibi Halkoyunları Türkiye Şampiyonasında Türkiye 2.'si oldular. İl Milli Eğitim Müdürü Murat Aşım'dan da bu başarıya tebrik mesajı geldi....

Haberler 01.05.2017, 20:37 01.05.2017, 21:00
Yok böyle bir halkoyunları ekibi Türkiye 2.'si oldur ama gönüllerde 1.ler

Çalıştırıcıları Kemal Gideroğlu tarfından hazırlanan Kırklareli yöresi Halkoyunları Ekibi büyük bir başarıya daha imza attı. Geçtiğimiz yıllarda Türkiye Şampiyonu da olan ekip bu yıl aşağıda izleyeceğiniz muhteşem gösteriyle ikinci oldular. 

Kırklareli Anadolu Lisesi: Okulumuz Halkoyunları ekibi Kocaeli'de düzenlenen Türkiye Şampiyonasında Türkiye 2.si Olarak Yine Bizlere Büyük Gurur Yaşatmışlardır diyerek Emeği geçen Kemal Gideroğlu hocamıza, Beden Eğitimi Öğretmenimiz Oktay Küçükgenç 'e ve tüm öğrencilerimize teşekkürler dedi.

Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü Murat Aşım'da sosyal medya hesabından paylaştığı iletisinde; Kırklareli Anadolu Lisemizin Halkoyunları Ekibi Kocaeli'de düzenlenen Türkiye Şampiyonası'nda Türkiye 2.si olmuştur. Emeği geçenleri tebrik ediyorum. Tebrikler gençler, yine gururlandırdınız. dedi.

İşte muhteşem performans...

Kaynak: KamuGundemi.com
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@