Yetenek Sizsiniz Türkiye 2019 ne zaman başlayacak? Jüri üyeleri kimler

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Yetenek Sizsiniz Türkiye 2019 ne zaman başlayacak? Yetenek Sizsiniz'in yeni sezo jürileri kimler? Belli oldu mu? Ahmet Hakan yetenek Sizsiniz'de jüri mi olacak? Yetenek Sİzsiniz'in yeni sezonuna dair detaylar haberimizde...

Haberler 28.08.2019, 20:06
Yetenek Sizsiniz Türkiye 2019 ne zaman başlayacak? Jüri üyeleri kimler

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Yetenek Sizsiniz Türkiye, 2019'da yeni sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Hülya Avşar, Ali Taran ve Acun Ilıcalı'nın jüri koltuğunda oturduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye, ilgiyle izlenmeyi sürdürüyor. Yeni sezonda Jüriler de değişecek! Yetenek Sizsiniz Türkiye 2019 jürisi için birçok ismin adı geçiyor! 

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE 2019 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 2019-2020 sezonunun Eylül-Ekim aylarında başlaması bekleniyor. Birbirinden yetenekli yarışmacıların yer aldığı yarışmada heyecan finale doğru katlanarak büyüyor. 

YETENEK SİZSİNİZ 2019 JÜRİLERİ KİMLER OLACAK?

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2019 jürisi için ismi ilk geçen isim ünlü köşe yazarı ve haber sunucusu Ahmet Hakan oldu. Ahmet Hakan ile Acun Ilıcalı, geçtiğimiz gün İstanbul'da birlikte TV8'e konuk oldu. Orkun Ün'ün sunumuyla TV8 ekranlarında Acun Ilıcalı - Ahmet Hakan sohbetinde, Yetenek Sizsiniz jüriliğiyle ilgili flaş sözler söylendi. 

Acun Ilıcalı, Ahmet Hakan'ın tam bir Yetenek Sizsiniz Türkiye jürisi olduğunu söyledi ve adeta Hakan'a bir teklifte bulundu. Ilıcalı Ahmet Hakan'la ilgili olarak "Çok net jüri olur. Yetenek Sizsiniz jürisine al 1. sıraya onu koy, çünkü tasviri çok kuvvetli hem yazarken hem sözlü de yapabiliyor. MasterChef'te aşçı olması gerekiyor." dedi. 

Yetenek Sizsiniz yeni sezon jürileri henüz netlik kazanmadı ancak Ahmet Hakan ismi geçmeye başladı. Yeni sezonda Hülya Avşar ve Ali Taran'ın jüri koltuğunda oturması beklenmiyor. Bakalım Acun Ilıcalı ile diğer 2 isim kim olacak? Belli olduğunda sizlerle paylaşacağız.

 


 

Kaynak: https://www.boxerdergisi.com.tr/yetenek-sizsiniz-turkiye-2019-ne-zaman-baslayacak-juri-uyeleri-kimler-46805

Yorumlar (1)
Baran 6 ay önce
Ne zmn başlıcak arkadaşlar
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@