Yaşasın kar tatili Ve Kızak keyfi

TÜRKİYE'yi etkisi altına alan yoğun kar yağışı nedeniyle okullar tatil edilince çocuklar kızakları ile sokakları doldurdu. 'Yaşasın tatil' diyen öğrenciler, tatilin keyfini doyasıya çıkardı. Erzurum'un Oltu ilçesinde kar yağışı...

Haberler 15.12.2016, 15:34
Yaşasın kar tatili Ve Kızak keyfi

TÜRKİYE'yi etkisi altına alan yoğun kar yağışı nedeniyle okullar tatil edilince çocuklar kızakları ile sokakları doldurdu. 'Yaşasın tatil' diyen öğrenciler, tatilin keyfini doyasıya çıkardı.


Erzurum'un Oltu ilçesinde kar yağışı sonrası etkili olan soğuk hava ara sokak ve caddeleri buz pistine çevirdi. Özellikle mahalle aralarında toplanan çocuklar düşe kalka kızak keyfini çıkarırken, üşüdüklerinde hemen yanı başlarında yaktıkları ateşte ısındı. İki günlük kar tatilini çıkaran çocuklardan Ahmet Vural, "Uzun süredir böyle yoğun bir kar yağmamıştı. Yağan kar büyüklerimizi üzerken bizleri ise çok hem de çok sevindirdi. Buz pistine dönen yollarda kimi arkadaş kızağı ile kızağı olmayanda poşet ve yada teneke ile kaydı. Karda taklalar atıp, bol bol kartopu oynadık. Okulların tatil olması nedeniyle karın keyfini doyasıya çıkardık" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@