#VatanımSensin son bölümden sonra yeni bölüm (19.) fragmanı yayınlandı!

Milyonları ekrana kilitleyen sevilen dizi Vatanım Sensin'in 18. bölümünde İngiliz ajanı Kordon'a tuzakladığı bombayı patlatıyor. Cevdet'in ailesinin son durumu ne? Azize Hemşire ölüyor mu?

Haberler 10.03.2017, 08:05 10.03.2017, 08:19
#VatanımSensin son bölümden sonra yeni bölüm (19.) fragmanı yayınlandı!

Türkiye'nin kurtuluş mücadelesini anlatan sevilen dizi Vatanım Sensin son bölümüyle yine milyonları ekran başına topladı. Son bölümde; Ali Kemal, babasına kendi ailesini kim olduğunu sorar. Olay yerinde Cevdet'i öldürmeyi planlayan Ali Kemal ve arkadaşları bu durumdan son anda vazgeçer. Cevdet, Veronica'nın çocuğunu tam olarak tarif etmesinin ardından Cevdet gerçeklerle yüzleşir. Vatanım Sensin ekrana gelen son bölüm ardından 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Cevdet'in vatan haini olduğunu düşünen oğlu Ali Kemal, Cevdet'in öldürülmesi için kurulan tuzağın bir parçası oldu. Eşref'in yaşadığını öğrenen Azize büyük mutluluk yaşıyor. Cevdet, Eşref'i infaz etmesinin ardından generallik rütbesi ile ödüllendiriliyor. Peki Cevdet ve oğlu Ali Kemal'i karşı karşıya getiren büyük tuzak Ali Kemal'in vazgeçmesiyle sonuçlandı.

VATANIM SENSİN 18. BÖLÜM ÖZETİ

Cevdet, Eşref’i infaz etmesinden sonra generallik rütbesiyle ödüllendirilir. Tam da bu esnada, İzmir’e gizli emelleri olan bir İngiliz ajanının geleceği haberi alınır. Yüzbaşı Yakup ile ajanın kimliğini ve gayelerini deşifre etmeye çalışan Cevdet, çok dar bir vakitte büyük bir kumpası önlemek zorundadır.

Eşref’in sağ olduğunu öğrenen Azize, sevinçlidir. Kadın direnişçileri örgütleme vazifesini seve seve üstlenir. Yeni duruma göre mevzilenip Cevdet’ten kurtulmaya çalışan Tevfik’in ise, fırsat ayağına gelir. Hem Eşref’in hem de İngiliz ajanı Charles’ı  Tevfik’le ilgili tasavvurları vardır. Hilal’i sıkı takibe alan Yıldız, Leon’dan vazgeçmez. Ali Kemal ise, vatan haini bildiği babasına dersini vermek ister.

VATANIM SENSİN 19.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Okan Yalabık, başrollerinde Halit Ergenç ile Bergüzar Korel'in rol aldığı Vatanım Sensin'de İtilaf Devletleri'nin İzmir'e yolladığı casus rolüyle izleyici karşısına çıkacak. Ünlü oyuncununkarakterinin adı ise William Charles Hamilton olacak. İzmir'e gelen William Charles, babası General Richard Hamilton'ı Mustafa Kemal Paşa'nın düşmanı bozguna uğrattığı Conkbayırı'nda, babasını kaybetmiştir. Mustafa Kemal Paşa'yı tanımadığını söyleyen ve onunla tanışabilmek için gün sayan Hamilton, gelir gelmez Tevfik ile işbirliğine kalkışacaktır.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@