Vatanım Sensin yeni bölümde neler olacak? Leon kurtulacak mı? Azize her şeyi öğreniyor mu?

Azize zehirlenecek mi, Cevdet her şeyi öğreniyor. Leon kurtulabilecek mi? Soluk soluğa izlenecek Vatanım Sensin yeni bölüm bu akşam Kanal D ekranlarında...

Haberler 04.05.2017, 20:13
Vatanım Sensin yeni bölümde neler olacak? Leon kurtulacak mı? Azize her şeyi öğreniyor mu?

Vatanım Sensin 26. yeni bölüm fragmanında Cevdet gerçekleri öğreniyor!


Vatanım Sensin 26. yeni bölüm izleyenleri ekrana kilitleyecek. Kanal D'nin sevilerek izlenen dizisi Vatanım Sensin 26. yeni bölümde Cevdet, kendisini sırtından vuranın Tevfik olduğunu öğreniyor. Vatanım Sensin 26. yeni bölüm fragmanında heyecan dorukta.

Vatanım Sensin 26. yeni bölüm ile bu akşam izleyenleri ekrana kilitleyecek. Vatanım Sensin 26. yeni bölüm fragmanında Azize'nin boynundaki kolyeyi Selanik'in satıldığı andan hatırlayan Cevdet, kendisini sırtından vuranın Tevfik olduğunu öğrenir. Azize'ye durumdan haberdar ederken, aslında Azize'ninde gerçeği biliyor olması şaşkınlık yaratır. Cevdet, o öfkesi ile oracıkta Tevfik'i öldürmek istemesine rağmen kendisini zor tutar.

VATANIM SENSİN 26. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI


VATANIM SENSİN 26. YENİ BÖLÜM 1. FRAGMANI


Azize, tüm yaşanmışlıklara rağmen yine de Cevdet'in vatana ihanetini unutamaz. Bu duygularını en içten şekilde Kara Fatma ile paylaşır. Lakin Kara Fatma, Azize'nin gözlerinden Cevdet'e olan sevdasının hiç tükenmediğini anlar. Bu duygu dolu konuşma sonrası Kara Fatma, bildiği gerçekleri Azize ile paylaşacak mı?

Leon, yardım ürünlerinin yola çıktığı an silahlarında beraber gitmesine göz yumduğu için infaz ile cezalandırmak üzere beklemektedir. Cevdet, Leon'u bu tutumundan suçlu görmez ve evladı yerine koyarak onunla konuşur. Peki Leon tekrar özgür olup, Hilal ile olan aşkına kavuşabilecek mi?

Meclis-i Mebusan’da tarihi Misak-ı Milli Kararları oylanacaktır. Cevdet ve Yakup, tesiri kuvvetli Mebus Rıza Bey’in sağ salim İstanbul’a ulaşmasından mesuldur. Bu vazifede Kara Fatma da onlara destek olur. Öte yandan Misak-ı Milli’nin reddi için derhal işe koyulan Charles ve Tevfik, Rıza Bey meselesi üzerine Vasili’yle işbirliğine gider. Rıza Bey’in bu tehlikeli ittifakı aşıp şehirden çıkabilmesi için zekice bir tertip kurulur.

Silahların yardım eşyalarıyla birlikte gitmesine izin veren Leon'un yaptıklarını babası General Vasili öğrenir. Bu durumu Veronika ile paylaşarak üzüntüsünü ifade eder. Lakin Yunan ordusuna ihanetin bir cezası vardır ve bunun gerçekleşmesi gerekir.

Teğmen Leon ise İzmir'den kaçacağını Hilal'e söyler. Hilal, abisi Ali Kemal'e gelerek yardım ister. İlk duyduğunda anlam veremeyen Ali Kemal, sonrasında ona yardım etmeyi göze alır. Fakat bu durumdan haberdar olan Mehmet'in buna izin vermeye niyeti yoktur. Abisini öldüren adamın kaçmasına göz yummayacaktır. Mehmet ve Leon arasında kalan Hilal ise seçimini çoktan yapmıştır. Şehirde Teğmen Leon için arama emri çıkar. Yunan askerleri Leon'un peşindeyken Hilal ona yardım edebilecek mi?

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@