Vatan Şaşmaz'ın ölümünün ardından tam 2 yıl geçti! Ünlü oyuncunun acısı hala taze

Sabah Şekerleri programı ile televizyon dünyasına adım atan oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz iki yıl önce bugün Beşiktaş'ta bir otelde vahşi bir cinayete kurban gitti. İşte o kanlı cinayetin üzerinden tam iki yıl geçti.

Haberler 27.08.2019, 23:51
Vatan Şaşmaz'ın ölümünün ardından tam 2 yıl geçti! Ünlü oyuncunun acısı hala taze

Sabah Şekerleri programı ile televizyon dünyasına adım atan oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz iki yıl önce bugün Beşiktaş'ta bir otelde vahşi bir cinayete kurban gitti. İşte o kanlı cinayetin üzerinden tam iki yıl geçti. Cinayetin ardından Vatan Şaşmaz neden nasıl öldürüldü diye soruşturma devam etmiş ve ilginç detaylar ortaya çıkmıştı. 

Şaşmaz'ın 1 aydır kaldığı otelde eski kız arkadaşı Filiz Aker'in odasına çıktığı ardından ikilinin orada tartıştığı ve ünlü oyuncunun kaçmaya çalışırken sırtından 3-4 el kurşunla öldüğü ortaya çıkmıştı. Vatan Şaşmaz'ı öldüren Aker, olayın hemen ardından kafasına sıkarak intihar etti. Olayın intiharla bitmesine rağmen soruşturma başlatan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, cinayetin işlenmesinde Filiz Aker'e yardım eden ya da azmettiren birinin varlığına dair bulguya rastlanılmadığını, olayın tek faili olan mankenin hayatına son verdiği için soruşturma yapılamayacağına karar vererek dosyayı kapattı. VATAN ŞAŞMAZ'IN EŞİ HAMİLEYDİ

Vatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Adalı ise cinayet işlendiğinde 5 aylık hamileydi. Tüm sanat dünyasını da yasa boğan bu cinayetin ardından yayınlanan Çocuklar Duymasın'da Vatan Şaşmaz sık sık anıldı. 

 Kaynak:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@