Ünlü Şarkıcı Dehşet Anlarını Anlattı!

Ünlü şarkıcı doğum gününde yaşadığı dehşeti anlattı. Uyuşturucu verilerek uçağa bindirildi, başka bir ülkeye götürüldü. 4 hafta boyunca hayatının en acı deneyimini yaşadı. İşte yaşadıkları...

Haberler 19.04.2020, 22:02 19.04.2020, 22:23
Ünlü Şarkıcı Dehşet Anlarını Anlattı!

Ünlü şarkıcı kişisel web sitesinde dün gece geç saatlerde 10 yıl önce yaşadığı dehşeti kaleme aldığı bir yazı yayımladı. Uyuşturucu verilerek 4 gün boyunca tecavüze uğrayan ünlü ismin yazdıkları kan dondurdu.

"Bundan 10 yıl önceydi. O zaman 25 yaşındaydım. O gün, benim doğum günümdü. Bir restoranda uyuşturuldum. Dört hafta boyunca uyuşturuldum ve yabancı bir ülkeye seyahat ettim."

"Uçağa bindirildim. Bir başka ülkeye seyahat ettim. Bir otel odasına konuldum. Arabanın arka tarafındaydım giderken. Fail, defalarca odaya geldi ve bana tecavüz etti."

"Acıyı hatırlıyorum ve olaydan sonra odada bilincimi yitirmeden kalmaya çalışıyordum. Bir gün daha geldi. Bana bakmıyordu bile. Arkasından yürümeye çalıştım ama beni engelledi."

"Odadaydık. Kendimi inanılmaz kötü hissediyordum. O da uyudu. Hemen kaçmayı düşündüm. Geceydi ve çok karanlıktı. Cebimde para da yoktu, telefonda. Polisi dahi arayamadım. Aklımdan geçen tek şey beni bulacak olmalarıydı."

"Nasıl dayandığımı bilmiyorum. Hayatta kalmama yardımcı olan bir şeyin varlığını hissettim. Ne olduğunu bilmiyorum ama hissettim."

"Kabus devam ederken beni bir kez daha yüksek seviyede uyuşturdu. Uçağa tekrar bindik ve döndük. Evime kadar götürdü. Bir zombi giyidim. Hayatımın tehlikede olduğunu biliyordum. Beni ölümle tehdit etti."

"Sürekli olarak kendimde değildim. O kadar az gücüm vardı ki, kıpırdayamıyordum. Evimde sürekli uyuşturuldum. Bana kendi evimde tecavüz edip etmediğini bilmiyorum. Zihnim oldukça bulanıktı."

"En çok hatırladığım kısımlar uçakla yurt dışına gidişimiz. Araba yolculuğu ve otel odasında yaşadığım korkunç tecavüz sahneleriydi. Evimde yaşadıklarımı tam olarak hatırlayamıyorum. Neler oldu bilmiyorum. Bir gün yalnız uyandım..."

"Kendime geldiğimde hayata küsmüş bir haldeydim. Ne yapacağımı, nasıl başa çıkacağımı da bilmiyordum. İlk söylediğim kişi bir psikolog oldu. Terapiye gitmemiş olsaydım şu anda hayatta olmazdım diye düşünüyorum..."

İlk olarak yaşadıklarını Instagram hesabından duyuran Grammy ödüllü şarkıcı, bir anda anlattıklarıyla dünyayı şoke etti. Duffy'nin bu itirafları bir çok kadına güç verirken, ünlü şarkıcı itirafın ardından da sessiz kalmayı seçti.

Dün akşam ise kişisel web sayfasından yaşadığı dehşetin detaylarını yazdı. Duffy sözlerini şu cümlelerle tamamladı:

Şimdi bu on yılı geride bırakabilirim. Geçmişin ait olduğu yer. Umarım artık "Duffy ne oldu" soruları biter, artık biliyorsun… Ve özgürüm.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@