Ünlü oyuncu Arda Öziri hayatını kaybetti!

Ünlü oyuncu geçirdiği motosiklet kazasında hayata gözlerini yumdu

Haberler 27.05.2018, 19:51
Ünlü oyuncu Arda Öziri hayatını kaybetti!

medyahaber.com - Diriliş Ertuğrul'da rol alan oyuncu  Arda Öziri bu sabah saatlerinde geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Kaza sonrası Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilen oyuncu yapılan tüm müdahalelere rağmen kurturalamadı. 

ARDA ÖZİRİ KİMDİR?

Türk dizi ve sinema oyuncusu Arda Öziri, 14 Eylül 1978’de doğdu. Aslen İzmirli olan oyuncu, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünü bitirdi. Müzikle de iç içe olan Arda Öziri, aynı zamanda ‘Anemi’ grubunda vokaldir.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL GÖKTUĞ KİMDİR?

Diriliş Ertuğrul’da Göktuğ:  Emir Köpek'in saraydaki has adamıdır. Köpek'in sarayda adım adım kurduğu darbeci kanadın önemli emirlerini ve komutanlarını bilir, aralarında köprü vazifesi görür.

BU SAATTE GİTME, KAL DEDİM...

Ünlü oyuncunun yakın arkadaşı Cengiz Çolak, Öziri'nin son anlarını şu sözlerle anlattı: Akşam Şampiyonlar Ligi finalini izlemek için bana geldi. Keyifli bir akşam geçirdik, bol bol güldük. "Bu saatte gitme,kal" dedim ama  Saat 03.00 gibi çıktı. TEM'de kaza geçirmiş. Çok üzgünüm, çok yakın bir arkadaşımı kaybettim" dedi.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@