Uğur Dündar Demokrasi Arenası'nın Gündemi Korona Virüsü! Konuklar CHP'li Aykut Erdoğdu ve İsmail Saymaz

Televizyon ekranlarının en çok takip edilen programlarından olan Uğur Dündar'ın hazırlayıp sunduğu Demokrasi Arenası TELE 1 TV ekranlarından yayınlandı. Uğur Dündar'ın bu programdaki konukları Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, deneyimli gazeteci İsmail Saymaz ve Prof. Dr. İlter Turan oldu.

Haberler 14.03.2020, 00:30

Kamu Gündemi - Özel Haber | Televizyon ekranlarının en çok takip edilen programlarından olan Uğur Dündar'ın hazırlayıp sunduğu Demokrasi Arenası TELE 1 TV ekranlarından yayınlandı. Uğur Dündar'ın bu programdaki konukları Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, deneyimli gazeteci İsmail Saymaz ve Prof. Dr. İlter Turan oldu.

Programın gündeminde tüm dünyayı etkisi altına alan Korona Virüs vardı. Gazeteci İsmail Saymaz, İran'ın bile cuma namazını iptal ettiğini hatta yasakladığını belirterek, Güney Kore'deki durumla Türkiye'yi karşılaştırdı. İki ülke arasındaki benzerliğe dikkat çeken İsmail Saymaz, Korona Virüsü'nün Güney Kore'de bir kilisedeki ayin sırasında yayılmaya başladığını söylerek, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın neden harekete geçmediğini sordu.

Usta Gazeteci İsmail Saymaz, ”İran bile cuma namazını yasaklarken, bizim Diyanet’ İşleri Başkanlığı'mızz müstakil tesbih önerdi ve cuma namazına 2 saat kala ‘İsterseniz evde kılın’ dedi. Diyanet İşleri Başkanı gitti camide cuma namazını kıldı, Cumhurbaşkanı gitti camide cuma namazını kıldı” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@