Trakya'ya 20 cm daha kar geliyor.13 ocakta okullar tatil mi?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Trakya'da yoğun kar yağışı beklendiğini açıkladı.Yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeni ile okullar tatil edilecek mi ?

Haberler 12.01.2017, 11:13
Trakya'ya 20 cm daha kar geliyor.13 ocakta okullar tatil mi?

Yapılan açıklamada, şöyle denildi: “Trakya'da yeniden başlayacak kar yağışlarının, Edirne ve Kırklareli çevrelerinde kuvvetli ve yer yer yoğun olacağı tahmin edilmektedir.

Yerde mevcut kar üzerine 20 santimetre ve üzerinde yeni kar beklenmektedir.

Kar yağışının etkisini yarın (bugün) sabah saatlerinden itibaren etkisini kaybetmesi beklenmektedir.

Başta çatılarda biriken kar ve buz yükü olmak üzere, dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.”

Tekirdağ ve Kırklareli yarın okullar tatil mi? Tekirdağ ve Kırklareli'de yoğun kar yağışları görülüyor. Meteoroloji ise yaptığı açıklamada Tekirdağ ve Kırklareli'ye yoğun kar yağışı uyarısı yaptı. Peki 13 Ocak Perşembe okullar tatil mi?

Tekirdağ ve Kırklareli'de kar tatili konusunda açıklama bekleniyordu. Öğrencilerin "Tekirdağ ve Kırklareli'de okullar tatil mi?"

sorusuna yanıt Tekirdağ ve Kırklareli Valiliğinden gelecek. Tekirdağ'da Perşembe gününe kadar etkisini aralıklarla devam ettirmesi beklenen kar yağışı hafta sonuna doğru kentten çekilecek. Bu hafta Tekirdağ'da en düşük sıcaklıkların -5 derece, en yüksek sıcaklıkların ise 9 derece olması bekleniyor.

13 OCAK TEKİRDAĞ YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

13 Ocak'ta Tekirdağ'da okulların tatil olacağına dair henüz resmi bir açıklama gelmedi. Tekirdağ Valiliği son dakika açıklaması geldiği takdirde haberimizden okunabilecek.

13 OCAK KIRKLARELİ YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Kırklareli’nden beklenen tatil haberi geldi. Kırklareli Valiliği’nden yapılan yazılı açıklama göre, yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle il merkezi ve tüm ilçelerde Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm özel ve resmi eğitim kurumlarında 12 Ocak 2017 Perşembe günü eğitim ve öğretime 1 (bir) gün ara verildi. Ayrıca kamu ve kurumlarda çalışan engelli ve hamile personelde aynı gün idari izinli sayılacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@