temizlik benim işim kadir nereli

Fox TV ekranlarının yeni yarışması Temizlik Benim İşim'de sunuculuk yapan Kadir Ezildi kimdir? Kadir Ezildi kaç yaşında, nereli? Kadir Ezildi Nereli? Kimdir, Kaç Yaşında ? Kadir Ezildi İnstagram Hesabı? sorularının cevaplarını aramaya başladı. Peki, Kadir Ezildi Nereli? Kimdir, Kaç Yaşında ? Kadir Ezildi İnstagram Hesabı?

Haberler 10.09.2019, 12:10
temizlik benim işim kadir nereli

Fox TV ekranlarında yeni başlayan Temizlik Benim İşim yarışmasının sevilen sunucusu Kadir Ezildi kimdir? Temizlik Benim İşim izleyicileri, Kadir Ezildi kimdir? Bu sorunun yanıtını araştırıyor. Sempatik tavırlarıyla dikkatleri çeken Temizlik Benim İşim sunucususu Kadir Ezildi nereli, evli mi? Detaylar haberimizde...

Temizlik Benim İşim sunucusu Kadir Ezildi Kimdir? Kaç yaşında, nereli

1995 İstanbul doğumlu olan Kadir Ezildi, 24 yaşında. Anne tarafından Bayburt baba tarafından ise Konyalı olan Kadir Ezildi, FOX ekranlarının yeni yarışması Temizlik Benim İşim de sunucu olarak izleyici karşısına çıkıyor.

TLC'de yayınlanan TemizliK Benim İşim yarışmasında "temizlik canavarı" olarak ünlenen ve büyük bir hayran kitlesine ulaşan Kadir Ezildi, şimdi de FOX ekranlarında aynı programın sunuculuğunu yapıyor.

Kadir Ezildi'nin, temizlik konusunda takıntılı bir "obsesif" hastalığı bulunuyor. Temizliğin güç ve kuvvet gerektiren bir uğraş olduğunu bu nedenle de temizliğin erkek işi olduğunu savunan Kadir Ezildi, kendi evinde gece geç saatlere kadar temizlik yaptığını ifade ediyor.

Temizlik Benim İşim sunucusu Kadir Ezildi kimdir ve kaç yaşında?

Kadir Ezildi, yer aldığı Temizlik Benim İşim isimli programda dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Temizlik hastalığı ve takıntısı dolayısıyla evinde misafirlerden çok değişik isteklerde bulunduğunu aktaran Kadir Ezildi, programda ise eğlenceli söylemleri ile dikkat çekiyor. Peki, Kadir Ezildi kimdir ve kaç yaşında? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

Temizlik Benim İşim programının sunucusu Kadir Ezildi, ekran karşısında sempatik tavırlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ailesiyle birlikte yaşamını sürdüren Kadir Ezildi, bir dönem özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak görev aldı. Bir televizyon programına katılan ve dikkat

24 yaşındaki Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı. İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı. 

Kadir Ezildi’nin temizlik konusundaki takıntısı anne ve babasının ayrılmasından sonra başlamış. Kadir evini çok seviyor ve sürekli temizlik yapıyor. Ne var ki annesi ve erkek kardeşi bu durumdan pek de memnun değiller. Zira kendilerini evlerinde misafir gibi hissediyorlar. Bir yeri kirletmemek için sürekli diken üstünde yaşıyorlar.

Temizliğin yanı sıra düzen konusunda da takıntılı olan Kadir Ezildi, kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine ve evin dekorasyonuna harcıyor. Öyle ki evdeki mobilyaları kendi temizlik anlayışına uymadığı gerekçesiyle baştan aşağıya yenilediğini söylüyor. Market alışverişi sırasında temizlik ürünlerinin olduğu reyonda çok fazla zaman geçiriyor. Tüm ürünleri yakından inceliyor. Evin bütün temizliğini kendisi yapıyor.

Yere kıl döküleceği gerekçesiyle erkek kardeşine ağda yaptıran Kadir Ezildi, çamaşır suyuyla ilişkisini “Temiz olması için çiçeklere bile döküyorum” diyerek açıklıyor. Ondan habersiz eve misafir gelemiyor. Gelen misafirlerin ilk olarak banyoya gitmelerini rica ediyor. Misafirlerden ayaklarını yıkayarak çoraplarını değiştirmelerini istiyor. Temizlik konusunda takıntılı olduğunun farkında fakat tedavinin bu duruma bir çözüm olacağını düşünmüyor. Bu takıntısı nedeniyle evlenecek birini bulmakta zorlanacak olması ise annesinin en büyük korkusu…

Temizlik benim işim Kadir Ezildi Nereli? Kimdir, Kaç Yaşında ? Kadir Ezildi İnstagram Hesabı TLC'de yayınlanan Temizlik Hastaları programıyla tanınan Kadir Ezildi izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. FOX TV'de yayınlanan Temizlik Benim İşim programıyla dikkatleri üzerine çeken Kadir Ezildi'yi vatandaşlar merak etti. Peki, Kadir Ezildi Nereli? Kimdir, Kaç Yaşında ? Kadir Ezildi İnstagram Hesabı

FOX TV'de yayınlanan Temizlik Benim İşim programıyla tanınan Kadir Ezildi herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Vatandaşlar merakla, Kadir Ezildi Nereli? Kimdir, Kaç Yaşında ? Kadir Ezildi İnstagram Hesabı? sorularının cevaplarını aramaya başladı. Peki, Kadir Ezildi Nereli? Kimdir, Kaç Yaşında ? Kadir Ezildi İnstagram Hesabı?

KADİR EZİLDİ KİMDİR?

19 Mart 1995’te İstanbul’da Bakırköy Devlet Hastanesinde dünyaya Geldi. Kadir Ezildi, TLC adlı kanalda yayınlanan Temizlik Avcıları adlı programla Türkiye’de bir çok kişinin özellikle de kadınların beğenisini toplayan ünlü bir isim haline geldi. Balık Burcu olan Kadir Ezildi ile ilgili merak edilen soruların cevabını bulacağınız Kadir Ezildi Kimdir?, Ne İş Yapıyor? Nereli?, Hangi Burç?, Kaç Yaşında ? sizler için hazırladık. TLC’de yayınlanan Temizlik Avcıları adlı programda temizlik takıntısı olan ev hanımı Arzu Nar Gül ve Hülya Yavuz Özseçen ile birlikte her hafta Türkiye’in en pis evlerini temizliyorlar. yer alan Kadir Ezildi 19 Mart 1995 tarihinde İstanbul Bakırköy’de dünyaya geldi. 25 Yaşında olan Kadir Ezildi balık burcu olup, aynı zamanda takıntılı bir temizlik hastasıdır. TLC’de yayınlanan programla ünlenen Kadir Ezildi, Annesi ve Kardeşi Kerem Ezildi ile birlikte İstanbul Maltepe’de yaşamaktadır.

KADİR EZİLDİ NERELİ?

Temizlik avcıları adlı programda sergilediği dobra tavır ve youtube, instagram gibi sosyal medya kanallarında paylaştığı videolarla gün geçtikçe ünlenirken, komşularıyla olan ilişkileri de dikkat çekiyor. Ayrıca temizlik güç, kuvvet gerektirir erkek işidir diyerek temizliğe farklı bir bakış açısı getirmiştir Erzurumlu komşularla büyüdüğünü söyleyen Kadir Ezildi’in Annesi Bayburt’lu Babası ise Konyalıdır. Kadir Ezildi temizlikte verdiği ip uçları ve özellikle obsesif temizlik konusunda hassaslığı ile TLC’de Temizlik Avcıları adlı programda yer almaya devam ediyor. Kadir Ezildi Ne İş Yapıyor ? Kadir Ezildi, özel bir hastanede depo görevlisi ve arşiv sorumlusu olarak çalışıyor. Mesai saatleri dışında eve geldiği süre içerisinde gece saatlerine kadar temizlik yaptığını söyleyen Kadir Ezildi sırf bu yüzden evde misafir ağırlamayı sevmiyot. Kadir Ezildi temizlik yaparken söylediği sözler ve özellikle de temizlik konusunda titizliği ile büyük ilgi görüyor. 2019’da FOX TV ile anlaşan Kadir Ezildi, “Temizlik Benim İşim” adlı programla ekranlarda yer almaya devam edecek. KADİR EZİLDİ İNSTAGRAM HESABI

Temizlik Benim İşim Sunucusu Kimdir? Kadir Ezildi Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Temizlik Benim İşim programı 19 Ağustos Pazartesi günü 14.00’de ilk bölümüyle FOX TV’de izleyicisi karşısında olacak.
 
Fox Tv Türkiye’nin yeni kanallarından TLC’nin en çok sevilen programını transfer etti. Gündüz kuşağında sadece Zuhal Topal’la Sofrada yarışması ile yarışan Fox TV Temizlik Benim İşim  programı ile de gündüz kuşağında iddiasını sürdürmeye devam edecek.

TLC ekranlarında Temizlik Avcıları ismi ile 11 Mayıs 2019 da yayın hayatına başlayan program İngiltere’nin çok izlenen formatı ‘Obsessive Compulsive Cleaners’tan uyarlama olarak ekranlara gelmiş program haziran ayında sezon finali yapmıştı. Daha sonra TLC televizyonu Temizlik Avcıları programının farklı isimler ile devam edeceğini açıklamıştı. Temizlik Avcıları programında  Kadir Ezildi, Arzu Nar Gül ve Hülya Yavuz Özşeçen birlikte hiç tanımadıkları insanların evlerini temizlemiş ve bu temizlik anlayışı Türk izleyicisinin çok dikkatini çekmişti.

Temizlik Avcıları programında zekası, temizlik anlayışı, tavırları, hareketleri ve esprileri ile Kadir Ezildi çok dikkat çekmiş ve özellikle de sosyal medyada çok ses getirmişti. Fox Tv yetkilileri Temizlik Avcıları programın yapımcısı Talya Prodüksiyon ile anlaştı ve Kadir Ezildi’yi de sunucu olarak transfer etti.

Yemin Narin Kimdir? Yagmur Shahbazova Kimdir? Kaç Yaşında?Yemin Narin Kimdir? Yagmur Shahbazova Kimdir? Kaç Yaşında?

 Temizlik Benim İşim Sunucusu Kadir Ezildi Kimdir?

Kadir Ezildi 19 Mart 1995 İstanbul doğumludur ve 24 yaşındadır. Evde annesi Ümran hanımdan ayrı olarak haftada üç gün dip köşe temizlik yapan Kadir Ezildi titizliği ve temizlik düşkünlüğü ile evde annesini bile bezdirmiş farklı bir erkek. Kadir Ezildi anne tarafından  Bayburt’lu baba tarafından ise Konyalıdır.

İstanbul Bakırköy’de doğsa da sonradan ailesi ile İstanbul Maltepe’ye taşınmışlar ve orada yaşamaya devam ediyor. Tabi artık Kadir Ezildi bir fenomen kendisine yeni bir ev alır mı bilemeyiz; ama Kadir titizlik hastası bir insan olduğu için evlerine çok misafir gelmesini istemiyor zira ona göre gelen misafir gidince ev yaşanmaz olacak kadar pis oluyor. Kadir Ezildi’nin en büyük zevki temizlikten sonra balkonda çay içmektir.

Balık Burcu olan Kadir Ezildi yayınladığı komik videolarda “temizlik güç, kuvvet gerektirir ve aslında tam bir erkek işidir” diyor. Kadir Ezildi bu sözleri bir çok kızın da gönlünü çalmış durumda; ancak şuanda Kadir Ezildi’nin bilinen bir sevgilisi yoktur. Kadir Ezildi için kalbi boş bir adam diyebiliriz.

Kadir Ezildi Ne İş Yapıyor?

Kadir Ezildi, özel bir hastanede depo görevlisi olarak görev almaktadır. İş dışında çok fazla sosyal hayatı olmayan Kadir Ezildi zaten temizlik yapmaktan da sosyal hayata vakit kalmadığını belirtiyor.Kadir Ezildi’nin en önemli gelir kaynaklarından biri ise sosyal medya. Tam bir Youtube fenomeni. İnstagram’da 450. bin takipçisi varken Youtube’da ise 50.000 abonesi vardır.

Kadir Ezildi Temizlik Benim İşim programı sunucusu olduktan sonda muhtemelen depo görevlisi olarak çalışmayı bırakacaktır.

Kadir Ezildi Psikolojik Olarak Hasta

Kadir Ezildi’nin 2009 yılında daha 14 yaşındayken babası ve annesi ayrılmıştır. Zor günler geçiren Kadir Ezildi’ye doktorlar tarafından Obsesif Kompulsif hastalığı tanısı konulmuştur. Kadir Ezildi’de bu hastalık da temizlik takıntısı olarak kendini göstermiştir; ancak diğer hastalardan farklı olarak Kadir Ezildi yaptığı temizlik işini zevk alarak yapıyor ve yaparken mutlu oluyor.

Temizlik Benim İşim Konsepti Nasıl Olacak?

Temizlik Benim İşim programı ağustos ayından itibaren hafta içi her gün yayınlanacak ve programda her hafta beş temizlik gönüllüsü çalışacak. Haftanın finalinde bir hafta boyunca temizlik yaparak en fazla puan toplayan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak.

Sunucu Kadir Ezildi, günün yarışmacısına temizliğinde bir yandan dayanamayarak yardım edecek diğer yandan da onu eleştirecek. Günün yarışmacısı gün sonunda hem rakiplerinden hem de Kadir Ezildi’den puan toplayacak ve haftanın sonunda en çok puanı toplayan 10.000 TL’lik büyük ödülün de sahibi olacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@