Tasarımcılar ve Fotoğrafçılar İçin Ekran Çözümü

ABD’li görüntü teknolojileri devi ViewSonic® video editörleri, fotoğrafçılar ve tasarımcılar için geliştirdiği profesyonel ekran çözümü ColorProTM ‘yu görücüye çıkarıyor. En gerçekçi renkleri kullanıcıya sunmayı amaçlayan ViewSonic ColorProTM Profesyonel Ekranları tasarım ve baskı süresince oluşacak hataları azaltarak iş akış süreçlerini iyileştirmeyi amaçlıyor.

Haberler 14.01.2020, 17:27
Tasarımcılar ve Fotoğrafçılar İçin Ekran Çözümü

ABD’li görüntü teknolojileri devi ViewSonic, görsel içerik üreticileri için özel olarak tasarladığı ColorPro monitörlerini görücüye çıkarıyor. Gerçek renkleri ekrana taşıyan ColorPro, VP serisi monitörler içerik üreticilerinin ihtiyaç duydukları tutarlılık, akıcılık ve doğru renk kalibrasyonu özelliklerini bir arada barındırıyor. VP serisi monitörler ekran yönetim yazılımı paketleri ve kapsamlı yazılım araçlarıyla ekran deneyimini en iyi hale getirecek ve üretkenliği artıracak şekilde tasarlandı.

‘Gerçek renkleri görün’

VP serisi monitörlerini, “Manipüle edilmiş renkleri değil gerçek renkleri gösteren profesyonel ekran çözümü” ifadeleriyle tanıtan ViewSonic Türkiye, Orta ve Doğu Avrupa Bölge Müdürü Hasan Koçyiğit, “Günümüz görsel teknolojilerinde renkler çoğunlukla manipüle edilerek kullanılıyor. Kırmızıyı daha dolgun, siyahı daha baskın gösteren görüntü araçları, gerçeği değiştirerek algımızla oynuyor. ViewSonic VP serisi monitörler kullanıcılarına manipüle edilmiş renkleri değil, gerçek renkleri göstermeyi vadediyor” şeklinde konuştu. ViewSonic Türkiye, Orta ve Doğu Avrupa İş Geliştirme Müdürü Burak Aydın ise, “İçerik üreticilerinin titiz ve seçici ihtiyaçlarını dikkate alarak, onlara talep ettikleri renk doğruluğu ve tutarlılığı ile yönetebilirliği sunacak ColorPro Profesyonel Ekran çözümünü geliştirdik” ifadelerini kullandı.

Her amaca yönelik bir çözüm var

ViewSonic VP serisi monitörler sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere birden fazla türde ekran sunuyor. Ultra geniş 21:9 ve kavisli VP3881 ve VP3481 monitörleri sanat eserlerinin gözden geçirilmesi için çözüm üretirken VP2785-4K, yazıcılar için derin renk tonları geliştiren tasarımcıların geniş renk yelpazesine ulaşmasını sağlıyor.

Ayrıca VP serisinde yer alan ekran yönetimi yazılım araçları, içerik üreticilerine monitörlerini kolayca yönetebilme imkânı veriyor. Yazılımlar içerisinde içerikçilerin hayatını kolaylaştıracak, Auto Pivot, Automate Firmware Update ve Smart Resolution gibi seçenekler kolayca kurulabiliyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@