Survivor'a tepki, LÖSEV'e destek #GülüşündeHayatVar

Sosyal medyada bugünlerde bu mesaja denk gelmişsinizdir. Tepki çığ gibi büyüyor...

Haberler 30.04.2017, 22:44 01.05.2017, 19:55
Survivor'a tepki, LÖSEV'e destek #GülüşündeHayatVar

KamuGundemi.com ÖZEL HABER - Binlerce kişinin paylaştığı tepki iletisi şöyle:

Survivor'a göndereceğiniz SMS'leri LÖSEV'e gönderin. Acun yaşayacağına bir Can yaşasın. Lütfen bunu herkes yapıştırıp paylaşsın Türkiye geneline duyuralım. LÖSEV Hayat Kurtarır.

LÖSEV amacını şöyle açıklıyor:

LÖSEV' i kurmaktaki amacımız; lösemili ve kan hastası çocukların, sağlık ve eğitim başta olmak üzere her türlü ihtiyaçlarının sağlanmasına yardımcı olmak, bunun yanısıra, kalıtsal ve edinsel kan hastalıkları konusunda ulusal düzeyde tedavi, eğitim ve araştırma kurumları kurmak ve işletmektir.

Türkiye'de her yıl 2000 yeni lösemili çocuk vakası ortaya çıkıyor. Bu durum bazen dar bütçeli ailelerde ebeveyni lösemili çocuk ile diğer çocukları arasında seçim yapmaya kadar zorluyor. Bu sebeple vakfımız gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerde, gelir elde etmenin yanısıra, lösemi hastalığını tanıtmayı, lösemili çocukların ve ailelerinin sıkıntılarını topluma aktarmayı ve bu vesileyle toplumu bilinçlendirmeyi amaçlamaktadır.

Birlikte gülümseyelim! 3406'ya gülümseyen bir emoji gönderin, lösemili çocuklarımızla birlikte gülümseyin. #GülüşündeHayatVar

LÖSEV'e çeşitli bağış seçenekleri var. Aşağıdaki görselde ne şekilde bağış yapılacağının örnekleri gözükmekte. Dilerseniz görseli tıklayarak LÖSEV'in bağış seçenekleri sitesine yönlendirilerek bağışınızı yapabilirsiniz.. Yine benzer şekilde Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne de burayı tıklayarak bağışta bulunabilirsiniz....

KamuGundemi.com ÖZEL HABER 

Kaynak: KamuGundemi.com
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@