Survivor 5 Mayıs iletişim oyununu kim kazandı? Survivor iletişim oyununu kazanan takım kim?

5 Mayıs Survivor iletişim oyununu kimin kazandığını internet üzerinde araştırılan konuların başında geliyor. Bu hafta iletişim oyununu kazanan takım Survivor'da bir ilki yaşayacak. Acun Ilıcalı, iletişim oyununun detaylarını paylaştı. Peki, 5 Mayıs iletişim oyununu hangi takım kazandı?

Haberler 05.05.2020, 23:34
Survivor 5 Mayıs iletişim oyununu kim kazandı? Survivor iletişim oyununu kazanan takım kim?

Survivor bu akşam da heyecanlı bir bölümle izleyicilerle buluştu. Geçtiğimiz hafta iletişim oyununu gönüllüler takımı kazanmıştı. 5 Mayıs akşamı oynanan iletişim oyunu sona erdi. Peki, iletişim oyununu bu hafta hangi takım kazandı?

İLETİŞİM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Bu haftanın iletişim oyunu tüm takımlar beraber oynadı. Kum saha üzerinde oynanan futbol maçında, her takım 3 oyuncuyla sahaya çıktı. Düzenli olarak oyuncuların değiştiği iletişim oyununda her takımın oyuncusu oyuna katıldı. Kıyasıya mücadelenin olduğu Survivor 2020 iletişim oyununda bu haftanın kazananı ünlüler takımı oldu.


İLETİŞİM OYUNU

Her hafta oynanan iletişim oyunu hem ünlüler hem de gönüllüler takımı için oldukça önemli. İki takım da iletişim oyununa çok önem verdiği için, oyunda kıyasıya mücadele edildi. Geçen hafta iletişim oyununu gönüllüler takımı kazanırken, bu hafta oyunu kazanan ünlüler takımı oldu. Bu hafta ödülü kazanan takım, Acun Ilıcalı'nın İnstagram hesabından canlı yayın yapacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@