Survivor 2019 Türkiye -Yunanistan Başlıyor! Survivor 2019 Yarışmasında Kimler Olacak? Survivor Seda Ocak Kimdir?

Yeni sezona farklı bir formatla merhaba diyecek olan Survivor 2019 için geri sayım başladı. Survivor'da bu yıl mücadele, Türkiye ve Yunanistan takımları arasında yaşanacak. Ekranların fenomen yarışma programı Survivor'da yarışacak adaylar tek tek açıklanmaya başlandı. İsmi ilk açıklanan kişi Master Şef'ten tanıdığımız Hakan Kanık olurken, ikinci isim Seda Ocak oldu. İşte, diğer isimler...

Haberler 31.01.2019, 15:27
Survivor 2019 Türkiye -Yunanistan Başlıyor! Survivor 2019 Yarışmasında Kimler Olacak? Survivor Seda Ocak Kimdir?

Bu sezon yediden yetmişe herkesi ekran başına kilitlemeye kararlı olan yarışma programı Survivor Türkiye Yunanistan için geri sayım başladı. Itır Esen'in sunuculuğunu üstlendiği yarışmada, isimleri kesinleşen yarışmacıların iddalı sözleri dikkat çekiyor. 2 Şubat 2019 Cumartesi günü ekranlarda olacak yarışmaya, katılması kesinleşen isimler haberimizde...
 

Hakan Kanık

“Asıl soru kimin beni yeneceği değil, asıl soru kimin beni durdurabileceğidir.” sloganı katılan Survivor yarışmacısı Hakan Kanık aşçı ve 19 yaşında. Vücut geliştirmeyle ilgileniyor.

Seda Ocak

“Korkum yok, hırsıma güveniyorum.” sloganı ile Bursa’dan katılan Survivor yarışmacısı Seda Ocak 34 yaşında ve kendisine çok güveniyor. Survivor'ın eski yarışmacısı Sema'nın kardeşi olan Seda atletizm antrenörlüğü yapıyor. 

 Sude Burcu


“Asıl mücadele Survivor’da.” sloganı ile İzmirden  katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 22 yaşında ki Sude Burcu milli tekvandocu. Son iki yılın Tr şampiyonu. 14 yıldır spor yapıyor.

Seda Ocak

“Korkum yok, hırsıma güveniyorum.” sloganı ile Bursa’dan katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 34 yaşında ki Seda Ocak . Survivor 2017- 2018 yarışmacısı Semanın kardeşi olan Seda atletizm antrenörlüğü yapıyor. Parkurda kendisine çok güveniyor.

Bora Edin

“Şuan bu videoyu izleyen kim varsa, Survivor şampiyonunu izliyor.” sloganı ile İstanbuldan  katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 34 yaşında ki Bora Edin crossfit eğitmeni. Hem profesyonel hem amatör olarak futbol oynadı. Crossfit yarışmalarında dereceleri var.

Ecem Onaran

“Milli duygular beni güçlendirecek.” sloganı ile İzmirden katılan Ecem Onaran 29 yaşında yıllarca Fenerbahçe için yarıştı. Açlık beni zorlamaz mental olarak hazırım diyerek Survivor 2019 a adını yazdırdı.

Hikmet Tuğsuz

“Gördüğüm her şeyi yapabilirim.” sloganı ile Antalya’dan katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 32 yaşında ki Hikmet Tuğsuz milli takım antrenörlüğü yapıyor. Survivor’ın  kendine göre bir yer olduğunu düşünüyor.

 Kader Karakaya

“Takımın bana ihtiyacı var.” sloganı ile Bursa’dan  katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 22 yaşında ki Kader Karakaya, FB spor okullarında futbol eğitmeni. Survivor beni heyecanlandırıyor diye belirtiyor.

 Atakan Işıktutan

“Adaya şampiyon olmaya gidiyorum.” sloganı ile Rize’den katılan yarışmacı Atakan Işıktutan 24 yaşında atış ve yüzme oyunlarında iddialı. Türkiye kürek şampiyonası'nda 2.’liği var.

 Yusuf Karakaya

“Yaptığım en iyi işi yapmaya, savaşmaya gidiyorum.” sloganı ile Elazığ’dan  katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 24 yaşında ki Yusuf Karakaya profesyonel kick boksçu. 14 yaşından beri sporla uğraşıyor uluslararası ve Türkiye geneli amatör başarıları var. 

Melisa Emirbayer

“Hiçbir zaman kolay kazanmadım. Zoru başarmaya gidiyorum.” sloganı ile İzmir’den  katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 23 yaşında ki Melisa Emirbayer milli yüzücü. Sayısız Türkiye şampiyonluğu ve rekorları var. 

 Büşra Yalçın

“Survivor kadın şampiyonu hak ediyor.” sloganı ile Tokattan katılan Büşra Yalçın 12 yıldır voleybol ile ilgileniyor.Milli duygular ile yarışmanın heyecanı ile yarışacağını söyleyen Büşra şampiyon olmak istiyor.

Okay Köksal

“Neler yapabileceğimi herkese göstermek istiyorum.” sloganı ile Artvin’den katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı Okay Köksal  milli güreşçi ve bir çok başarıya imza attı. Ezeli rakiplerine karşı tüm gücünü ortaya koyacak.


KamuAjans.com

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@