Sözleşmeli Öğretmenlik Atama Tercihlerinde Tercih Sorunu Yaşnıyor!

Sözleşmeli Öğretmenlik Atama Tercihlerini yapmaya çalışan adaylar tercih sorunu ile karşılaştı. Tercih Sorunu ile ilgili sosyal medya platformları üzerinden yaşadıklarını sorunları dile getiren adaylar yetkililere sorunun çözülmesi için çağrıda bulundu.

Haberler 14.03.2020, 01:48
Sözleşmeli Öğretmenlik Atama Tercihlerinde Tercih Sorunu Yaşnıyor!

Kamu Gündemi - Özel Haber | Sözleşmeli Öğretmenlik Atama Tercihlerini yapmaya çalışan adaylar tercih sorunu ile karşılaştı. Tercih Sorunu ile ilgili sosyal medya platformları üzerinden yaşadıklarını sorunları dile getiren adaylar yetkililere sorunun çözülmesi için çağrıda bulundu.

Adaylar e-devlet üzerinden tercih yapmaya çalıştığında 'tercih yapamadınız' veya 'tercih süresi sona erdi' gibi sorunlarla karşılaştı.

Sosyal medya platformlarında dile getirilen tercih sorunları şöyle;

- Sistemin saniyelik farkı mağduriyet yaşattı lütfen buna bir çözüm getirilsin

- Benim korktuğum şey birkaç öğretmenimizin başına gelmiş,  Lütfen bu sorunu yaşayan hocalarımıza yardımcı olun

- Tercih yaptığı halde "tercih yapmadınız" yazanlar var. Sistemden mi kaynaklı bu sorun? Lütfen bi açıklama yapılsın ve çözüm bulunsun.

- MEB sözleşmeli tercih sonuçlarında tercih yapılmasına rağmen bazı arkadaşlarda "Tercih yapmadınız. Tercih süresi sona erdi" yazısı görülmektedir. Sorun neyden kaynaklanmaktadır.

- Daha alnımızın teri kurumadan hak edilen bu başarıya sistemin getirmiş olduğu bir hata engel olmamalı.. mağduriyetler lütfen giderilsin..

- İnsanlar mağdur olmasın hocam. Bunca verilen emeğe yazık. Lütfen bu problemi çözün. Biliyoruz siz kimseyi mağdur etmezsiniz.

- Tercih yaptığı halde sistemde gözükmeyen öğretmen arkadaşlarımız var bu soruna bir çözüm yolu bekliyoruz kimsenin emekleri boşa gitmesin.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@