Söz 66. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak? Ateş Ölümle Burun Buruna!

Aklı ve yüreği vatan aşkı, dostluk, beraberlikle dolu olan Tim, Ateş için kenetlenmiş durumda! Sami ise Kopuk'u baskın sonrası alıyor. Yavuz, Kopuk'u kurtarmak için harekete geçiyor. Sami, büyük bir galibiyet elde ettiğini sanarken, Yavuz'un ters köşe hamlesi ile büyük bir hüsrana uğruyor. 66. bölüm fragmanı...

Haberler 03.01.2019, 18:49 03.01.2019, 19:03
Söz 66. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak? Ateş Ölümle Burun Buruna!

Son bölümde; Yavuz'un kendisini engellemesine izin vermemek için her türlü yola başvuran Sami'nin yeni hedefi Kopuk ve Turan usta'dır. Tamirhaneye baskın yapan Sami, Kopuk'u ele geçirmeyi başarır. Tim, Karabak'ı almak için harekete geçer. Canını seve seve arkadaşları için feda etmeye hazır olan Tim, yabancı üssün kapısına dayanır. Tim'in kararlı tavırları herkesi tedirgin eder.

Geçtiğimiz akşam yayınlanan bölüm, büyük heyecana sahne olmuş ve sona ermişti. Son bölüme; ölüme meydan okuyan, Karabatak'ı ateş'in çemberinden kurtarmak için büyük risk alan Tim ve Erdem Albay'ın korkusuzca hayatlarını hiçe sayması damga vurmuştu. Her bölümü büyük bir heyecanla izlenen Söz dizisi bu hafta yayınlanmayacak. 21 Ocak haftasına kadar bütün diziler yeni bölümünü yayınlamama konusunda ortak karar aldı. 

Söz dizisinin son bölümünde fırtınalar kopuyor. Savcı Derya'ya yakalanmak üzere olan Yavuz'un deşifre olması an meselesi... Ölüme meydan okuyan Tim, Karabatak için kendini gözünü kırpmadan ateşe atıyor. Son bölümün ardından gözler 66. bölüm fragmanına çevrildi.

Son bölümde; Dragan’ın yapacağı bu plan Karabatak’ı ölümle burun buruna getirir. Ama Karabatak bir yemin etmiştir. Şero’yu öldürmeden ölmeye niyeti yoktur. Sami elinde tuttuğu Kopuk için Yavuz’dan bütün zararını karşılamasını ister. Ama en yakınındakilere zarar gelmemesi için Yavuz’un neler yapabileceğini bilmemektedir. Kopuk’un hayatını tehlikeye atan Sami ve ekibi, hayatlarının dersini alacaktır. 

Söz Dizisi Eski Bölümlerde Yaşananlar

Yavuz'un ise Sami'yi köşeye sıkıştırmışken, Sami'nin yakalanmamak için yaptığı hamle ile sevdiklerinin hayatı tehlikede... Yeni fragmanda; Derya, iki silah arasında! Bir taraftan Kopuk bir taraftan Yavuz... Savcı Derya vuruluyor. Kurşun kimin silahından çıktı bilinmezken, Ateş'in içinde bulunduğu minibüs şarampole yuvarlanıyor.

Sami tamirhaneyi basıyor. İkisini de öldürmek için geliyor. Yavuz, iki ateş arasında kalıyor. Telefondan haber vermeye çalışsada bu yeterli olmuyor. Kopuk ve Turan usta ölümün eşiğinde... Söz son bölümde; Tim telsizleri kapatıyor ve iletişimi kesiyor. Bütün yetki Erdem Albay'da... Tim, kardeşleri için gözünü karartıp harekete geçiyor. Turan Usta ve Kopuk tehlikede! Sami, mekanı ateş yağmuruna tutuyor. ''Türk olmak zordur, Türk olmamak daha da zordur'' sözleri yeni fragmana damga vuruyor.

Kopuk ve Turan Usta ölümün eşiğinde! Tim Ateş'i kurtarmak için mücadele ederken, timi büyük bir tehlike bekliyor. Dragan ise Ateş'i kullanarak Yavuz'u ele geçirmenin peşinde! Eylem ve Fethi’nin zor durumu herkesi derinden üzerken, Ateş’in ortadan kaybolması sonrası herkes seferber oldu. Yavuz ise Sami’yi köşeye sıkıştırdı.

Son bölümde; Karabatak, Nazlı ve Gülere saldırı düzenleyenleri bulmak için canı pahasına harekete geçer. Tim ise arkadaşlarını bulmak için peşinden gider ama Karabatak'ı kurtarmak o kadar da kolay değildir. Teröristlere yakalanan Karabatak'ın kim olduğu açığa çıkmıştır. Tim ve Erdem Karabatak’ı aramaya devam ederken, bölgede giderek hakimiyetini büyüten Dragan Karabatak’ın ele geçirildiğini öğrenir. Yavuz, Sami ve ekibini köşeye sıkıştırmıştır. Sami bu durumdan kurtulmak için Yavuz’un en zayıf yanına saldıracaktır. Turan ve Kopuk’a… Yavuz, Sami’nin adamlarından birinin gizli bir mekânı olduğunu öğrenir. Mekana düzenlediği baskınla Sami’ye bir adım daha yaklaşmanın fırsatını bulacaktır. Bu yakınlık ona Karabatak hakkında önemli bir istihbarat getirecek ama Turan ve Kopuk’un uğramak üzere olduğu saldırıya yetişmesine de engel olacaktır.

Söz Dizisi konusu ve oyuncuları

Türkiye'nin gündelik hayatının en önemli olayı olan Afrin operasyonuna paralel yürüyen Söz Dizisi kahraman ordumuzun yaşantısından ve mücadelesinden kesitler sunuyor. Özel harekat subay ve askerlerinin hem askeri hem de sivil hayatlarının konu edildiği Söz Dizisi bir sınır şehri olan Karabayır'da geçiyor.

Her bölümü ile izlenme rekorları kıran  Tolga Sarıtaş (Kdemli Üsteğmen Yavuz Karasu), Serhat Kılıç (Çolak), Mehmet Özgür (Agah), Aybüke Pusat (Bahar Kutlu), Meriç Aral (Eylem Mercier), Nihat Altınkaya (Yarbay Erdem Kaçmaz), Burak Sevinç (Üstçavuş Fethi Kulaksız), Görkem Sevindik (Üstçavuş Mücahit Serdengeçti), Mustafa Yıldıran (Başçavuş Ali Haydar Bozdağ), Eren Vurdem (Başçavuş Ateş Acar), Aytaç Şaşmaz (Uzman Çavuş Feyzullah Altınparmak), Doğukan Polat (Aşık), Nil Günal (Güler Korkmaz), İlayda Ildır (Nazlı Korkmaz), Burcu Binici (Ceren) gibi oyuncularyer alıyor.

Kaynak: http://www.kamuajans.com/diziler/soz-bu-hafta-neden-yok-66-bolum-fragmani-ne-zaman-yayinlanacak-ates-olumle-burun-buruna-h522377.html

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@