Söz 62. son bölüm! Söz 63. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?.

Söz 62. bölüm dün akşam ekranlara geldi. Star TV ekranlarında yayınlanan dizinin 62. bölümünde Erdem Albay, en sevdikleriyle sınandı. Timin bir numaralı düşmanı Dragan, Erdem Albay'ın evine bombalı paket gönderdi. Erdem Albay'ın karısı bombalı paketi açtığında ise bomba infilak etti... SÖZ 62. bölüm ve detayları, SÖZ 63. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte SÖZ dizisine dair tüm detaylar...

Haberler 04.12.2018, 23:13
Söz 62. son bölüm! Söz 63. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?.

SÖZ 62. bölüm dün akşam Star TV'de ekranlara geldi. Sevilen dizide Erdem Albay, büyük bir acı yaşadı. Zorluklara göğüs gererek her şartta vatan mücadelesi veren Tim'in bir numaralı düşmanı olan Dragan, hainliklerini sürdürdü. Dragan, Tim'in önemli isimlerinden Erdem Albay'ın ailesini hedef aldı. Dragan, Erdem Albay'ın evine bombalı bir paket gönderdi. Erdem Albay'ın eşi, paketi her şeyden habersiz bir şekilde açtı. Açılan paket patlayınca, Erdem Albay hayatının en büyük acısını yaşadı.

Eve geldiğinde yaşananları gören Erdem Albay deyim yerindeyse kahroldu. Erdem Albay'a hayatının en zor gününde destek en yakın arkadaışı Yavuz'dan geldi. Öte yandan Yavuz'un yaşam savaşını kazanarak tekrar ortaya çıkmasıyla dizinin 63. yeni bölüm fragmanı da merakla bekleniyor. Yüzbinlerce kişi, Söz 63. eni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunu Google üzerinden arıyor. Peki, SÖZ 63. yeni bölüm fragmanı yayınladı mı?

SÖZ 63. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLADI MI?

SÖZ 63. yeni bölüm fragmanı, dizinin sona ermesinin ardından yayınlanmadı. Merakla beklenen fragmanın hafta içerisinde yayınlanması bekleniyor. Söz dizisi 10 Aralık Pazartesi günü saat 20.00'de ekranlara gelecek. SÖZ 63. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz A Haber.com.tr'deki haberimizde olacak...

SÖZ 62. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Erdem'in yaşadıkları herkesi acıya boğar. Ekip, Erdem'e ne kadar destek olmak istese de gördüğü manzara karşısında dağılmıştır. Tarık, Yavuz'u ortadan kaldırmayı kafasına koymuştur. Yaptığı planın da yolunda gittiğini düşünmektedir. Ancak Yavuz, kendisine sıkılan kurşunların hesabını sormaya kararlıdır. Yavuz, kendisine tuzağı kuran Tarığı ise bu yolda listenin başına yazmıştır. Sami ve Dragan, ülke sınırında bir devlet kurmak istemektedir. Bu yolda tüm hainlikleri yaparak insanların topraklarını ele geçirmek için katliam planlamaktadırlar. Karabatak, yaşanan acının ardından hesap sormak için yemin eder. Tim'den habersiz hareket eden Karabatak, tek başına intikam yemini eder. Karabatak'ın hamlesi krize neden olsa da, ekip ona destek olmaya kararlıdır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@