Sinem Kobal kocası Kenan İmirzalıoğlu ile fotoğraf paylaştı

Oyuncu Sinem Kobal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla takipçilerinin beğenisini kazanırken, 2019 yılına dair bir ilk paylaşıma da imza attı.

Haberler 14.02.2019, 15:54
Sinem Kobal kocası Kenan İmirzalıoğlu ile fotoğraf paylaştı

Mayıs 2016’da Ayvalık-Cunda Adası’nda 800 bin liraya mâl olan bir düğünle dünya evine giren Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu iki gün iki gece süren düğünlerinde hem ailelerini hem de yakın dostlarını en iyi şekilde ağırlamıştı. O andan itibaren magazin muhabirlerinin yakın takibine giren ikili gerek özel hayatlarında attıkları adımlarla ve gerekse sosyal medya paylaşımlarıyla mesafeli duruşlarını sürdürdü.

BEBEKLERİNİ KAYBETTİKLERİ İDDİA EDİLDİ

Çift hakkında 2018 yılının ağustos ayında bir iddia ortaya atılmış ve Sinem Kobal’ın bebek düşürdüğü yazılıp çizilmişti. Ancak Sinem Kobal bu iddiayı kısa sürede yalanlamış ve haberleri yapanları acımasızlıkla suçlamıştı. İkili o zamandan bu yana fazlaca ortalarda görünmemeye çalışarak adeta magazin basınına tepkilerini gösterirken birlikte fotoğraf paylaşmayı da keserek takipçilerini de cezalandırmış oldular.

SİNEM KOBAL’DAN 2019’UN İLK BİRLİKTE PAYLAŞIMI

Sinem Kobal’ın, 2019 yılının ilk ayını birlikte çekilmiş fotoğraflarını paylaşmayarak geçirmesi dikkat çekerken bu paylaşmama sürecinin devam etmesi ikilinin arasında soğuk rüzgarlar estiği haberlerinin konuşulmasına yol açmıştı. Sinem Kobal tam da bu iddialar yüksek sesle dillendirilmeye başladığı sırada yaptığı bir paylaşımla hayranlarından beğeni topladı. Sevgililer Günü kutlaması sırasında çekilmiş bir fotoğraflarını hesabından kalp emojisi ile paylaşan Sinem Kobal mutluluğunu dosta düşmana gösterirken haklarında yapılan dedikodulara da son verdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@