Sınavlara hazırlık ve Eğitim kursları

DGS tam adı ile Dikey Geçiş Sınavı, açık öğretim programlarından ön lisans olarak mezun olmuş ya da meslek yüksek okulu mezunlarının girdiği zorlu bir sınavdır.

Haberler 01.05.2020, 01:12
Sınavlara hazırlık ve Eğitim kursları

DGS Kursları

DGS tam adı ile Dikey Geçiş Sınavı, açık öğretim programlarından ön lisans olarak mezun olmuş ya da meslek yüksek okulu mezunlarının girdiği zorlu bir sınavdır. 4 yıllık lisans programlarına dikey geçiş yapılmasını sağlanır. Sınav süresi 150 dakika olarak sürmektedir.

 DGS Kursları özellikle matematik derslerinden zayıf olanlara yönelik Temel Matematik programı uygulanmaktadır. Böylece öğrendikleri teknik ile öğrencilerimiz sınav sırasında, matematik alanındaki soruları sorunsuz çözebilirler. DGS sonucu öğrencilerin istedikleri programa yerleşmeleri amaçlanır.

DGS' ye özel uzman eğitim kadrosu ile uzman eğitim anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Kursumuzda girilemeyen dersler için telafi dersleri de verilmektedir. Sınavda çok değişik teknikler öğrencilerin karşısına çıkabilir. Bu sebepten dolayı soru şekillerine karşı akıl fonksiyonlarını kullanma amaçlı uzman eğitim kadromuz eğitim vermektedir.

KPSS Kurs Alanları

Kpss kursu öğrencilerimiz için genel Kültür ve genel yetenek, eğitim bilimleri, A ve B grubu kurslarımız mevcuttur. Uygun yıllık ders saati süresi ile konu anlatımı ve yıl sonu konu tekrarları yapılacaktır.
 

Kurumumuzun belirleyeceği zamanlarda yapılan deneme sınavı ile konu eksiklerinizi görerek alanında uzman eğitimcilerimiz ile bu eksikliklerinizi gideriyoruz. KPSS’ de sorulan son yıllarda yaşanan güncel olaylarla ilgili sıkı bir çalışma sunulmaktadır.

Eğitim konusunda birçok alanda uzmanlık sağlamış kuruma ait diğer kurslar için https://www.istanbuluzmankariyer.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@