Sezon finaliyle fırtınalar estiren Kuzgun 2. Sezon Fragmanı! Kuzgun 2. Sezon Yayın Tarihi

Kuzgun Dizisi Konusu Kuzgun Dizisinde Sürpriz Oyuncu! Kuzgun Oyuncuları Kuzgun Son Bölümde Neler Oldu? Son Bölüm Özeti. Kuzgun Sezon Finalinde Kimler Diziden Ayrıldı Kuzgun Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Haberler 01.09.2019, 13:30
Sezon finaliyle fırtınalar estiren Kuzgun 2. Sezon Fragmanı! Kuzgun 2. Sezon Yayın Tarihi

Kuzgun sezon finali ile fırtınalar estirdi. Heyecanın tavan yaptığı 16. son bölümde; Hem birbirlerine uzak ama birbirlerinin hasretiyle yanıp kavrulan Kuzgun ve Dila için düzenlenen girdap yaşamlarını ebediyete kadar değiştiren son büyük adım haline gelir. En ağır bedeli Kuzgun’un mu, Dila’nın mı ödeyeceği belirsiz hamle, gözü kara iki sevdalının yüreklerindeki en ağır duygularla yüzleşmeleriyle şoke edici, çıkmaz bir sokağa sürükleyecektir. Ayrıca Ters Köşe yapan Kuzgun, Behram'ı vuruyor. Kuzgun, Dila'ya aşkını haykırırken, göğsüne dayadığı silahı ateşlememesi için yalvarırken, 'seni kalbinden vuracağımı söylemiştim.' diyen Dila kendisini göğsünden vuruyor. Dila ölüyor mu? Burcu Biricik ayrıldı mı? Kuzgun yeni sezonda Dila karakteri olmayacak mı? Ayrıntılar haber içeriğinde yer almakta.

Sezon finaliyle ekran yolculuğuna ara veren dizi Kuzgun dizisinin yeni sezon bölümleri için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Son dönemlerin en iyi yapımları arasında yer alan ve geniş izleyici kitlesine sahip dizinin eylül ayında başlaması öngörüyor. Ayrıca dizide her geçen gün yeni değişiklikler ve kadrosunda yaptığı değişiklikler ve eklemeler dikkat çekiyor. İşte, Kuzgun hakkında merak edilenler, kadroya dahil olan yeni oyuncular ve 2. yeni sezon fragmanı...


Başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik ‘in paylaştığı ‘Kuzgun’un kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Ahmet Varlı, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler gibi önemli isimler yer alıyor.  ‘Kuzgun’un yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş üstleniyor, yönetmenliğini Bahadır İnce yapıyor, senaryosunu da Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz yazıyor. Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’, heyecan ve duydu dolu yeni bölümleri ile yeni sezonda da ilgiyle izleneceğe benziyor.

Kuzgun'un 2. sezonuna ne zaman başlayacağı ise henüz açıklanmadı.

Kuzgun Dizisine Art Arda Oyuncu Transferi!

Yeni yerli sinemamızın ödüllü oyuncusu ve yönetmeni Onur Saylak, Ay Yapım'ın ‘Kuzgun’ dizisinin yeni sezon kadrosuna katıldı. Ay Yapım imzalı, Star ekranlarında izleyicilerle buluşan ‘Kuzgun’, yeni sezona hızlı başlıyor. Onur Saylak’ın kadroya katılmasının ardından genç kuşağın başarılı oyuncularından Nilperi Şahinkaya ve usta oyuncu Tülay Günal da ekibe dahil oldu.

Kuzgun'un Başarılı Oyuncusu için Ödül...

Kuzgun dizisine bir müjdeli haber ise Beyrut’tan geldi. Barış Arduç, 10.Beyrut Uluslararası Ödülleri Festivali’nde “Yılın En İyi Erkek Oyuncusu” ödülüne layık görüldü. Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta gerçekleşecek Beyrut Uluslararası Ödülleri Festivali’nde (BIAF) “Yılın En İyi Erkek Oyuncusu” ödülünü alacak.

Kuzgun Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kuzgun dizisi 2019 2020 yeni sezonuna 17. bölümü ile başlayacak. Kuzgun dizisi set ekibine yaklaşık 3 aylık bir tatil verildi. Kuzgun dizisi set ekibi ve oyuncuları ağustos ayı sonunda yeni sezon tanıtımı için tekrar bir araya gelecek. Önce Star TV’nin yeni sezon tanıtımı sonra da Kuzgun dizisinin yeni sezon tanıtımı çekilecek.

Kuzgun Sezon Finalinde Kimler Diziden Ayrıldı? Dila ve Derviş öldü mü? Burcu Biricik ayrıldı mı? 

Kuzgun'un sezon finalinde iki flaş ayrılık yaşandı. Silahların havaya kalktığı anlarda Derviş'i ise Kuzgun vurarak öldürdü. Usta oyuncu Settar Tanrıöğen ise diziye veda etti. Ayrıca Kuzgun'un yönetmeni Bahadır İnce de sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla ''Yeni maceralar için yelken açıyoruz'' diyerek diziye veda ettiğini açıkladı. Ayrıca dizi severler tarafından merak edilen Dila'nın akıbeti konusunda diziden ayrıldığına dair herhangi bir açıklama yok. Dila'nın yeni sezonda dizide yer alacağı öngörülüyor.


Kuzgun Son Bölümde Neler Oldu? Son Bölüm Özeti.

Dila, Kuzgun’u can evinden vuruyor! Kuzgun, Ferman’ın evinden aldığı bir delille Derviş’e gelir ve ondan bu delille ilgili araştırma yaptırmasını ister. Çıkacak sonuç, Yusuf’un hayatta olup olmadığını açığa çıkaracaktır. Meryem, Derviş’in gerçekte kim olduğunu öğrenir ve onunla yüzleşir. Meryem bu andan itibaren mutlak bir ölümle yüzyüze kalırken, Kuzgun ile Ali arasındaki düşmanlık daha da derinleşecek, Ali, Kartal’ı da ateşe atacak bir hamlede bulunacak ve Kuzgun ile aralarında şiddetli bir hesaplaşma yaşanacaktır. Veliahtı Kuzgun’un Dila’ya hala zaafı olduğunu gören Derviş ise bu durumdan rahatsızdır. Kuzgun’a tarafını belli etmesi, tercihlerinin ağırlıklarıyla yüzleşmesi ve Dila’dan uzaklaşması için çok riskli bir oyun kurar. Bu oyunun bir yürütücüsü Dila, öteki yürütücüsü Ali olacaktır. Dila, kendisinden istenen şeyle ilgili çok önemli bir kararın eşiğine gelir. Bu karar, Dila’nın kendisini aşağıya attığı bir uçurumdan farksızdır. 

Birbirlerine uzak ama birbirlerinin özlemiyle yanıp tutuşan Kuzgun ve Dila için bu kurulan oyun hayatlarını sonsuza kadar değiştiren son büyük adım haline gelir. En büyük bedeli Kuzgun’un mu Dila’nın mı ödeyeceği belli olmayan bu büyük adım, gözükara iki aşığın içlerindeki en ağır duygularla yüzleşmeleriyle şoke edici bir sona yol açacaktır. 


Kuzgun Dizisinde Sürpriz Oyuncu!

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Kuzgun dizisinin oyuncu kadrosu genişliyor. Güçlü oyuncuları, ilgi çeken konusuyla televizyon dünyasına hızlı bir giriş yapan diziye, Şeref’in oğlu Bora karakterine hayat verecek olan usta oyuncu Ahmet Varlı dahil oldu. Diziye yeni bir soluk getirecek olan oyuncu Ahmet Varlı (Bora) en son Kanatsız Kuşlar dizisinde rol almıştı.


Kuzgun Dizisi Konusu

Kuzgun dizisinde Barış Arduç Kuzgun karakterine Burcu Biricik ise sevgilisi Dila karakterine hayat verecek. Kuzgun tuzağa düşürülerek şehit edilen polis babasının intikamını almak için 20 yıl bekleyen bir adama Dila ise yıllar sonra Kuzgun ile tekrar karşılaşarak hayatı değişen başarılı bir avukata hayat verecek. Kuzgun ve Dila  iki polis arkadaşın beraber büyüyen çocukları olacak ve yıllar sonra yeniden karşılaşacaklar. Kuzgun babasının ölümünden sonra başka bir kimlikle yaşamış ve korumalık yapmıştır. Kuzgun babasının intikamını almak için plan yapacak ve düşmanının kızıyla aşk yaşayacaktır.


Kuzgun Oyuncuları

Başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik'in paylaştığı dizinin kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler, Erdal Küçükkömürcü gibi yetenekli oyuncular yer alıyor.

Peki ‘Kuzgun’da kim kidir ? İşte, ‘Kuzgun’daki karakterler ;

KUZGUN
Henüz sekiz yaşındayken sokaklarla tanışmış ve dünyanın sert, karanlık yüzünü görmüştür. Sokakta hayatta kalmayı kendince öğrenmiştir. Ama bu uğurda naifliğini, kalbini ve duygularını derinlere gömen bir adam olmuştur. Kuzgun Dila ile karşılaştığında intikam ve yükselme yolculuğu da başlayacaktır. Ancak Kuzgun’unyıllardır görmediği ailesi ve Dila’nın kendisine hatırlatacağı kalbi,planlarında ve geleceğinde değişimler yaratacaktır.

DİLA
Çocukken Kuzgun’u kaybolması ve birkaç yıl sonrasında da annesini kaybetmesi Dila’nın en büyük travması, olmuştur. Annesinin ölümünden hemen sonra babası Rıfat, okuması ve yeni bir başlangıç yapması için Dila’yı Londra’ya gönderir. Yıllarca yurtdışında yaşadıktan sonra İstanbul’a dönüp, kendi hukuk bürosunu kurmuştur. Kuzgun’un hayatına girmesiyle birlikte Dila’nınpişmanlıkları, vicdan azapları ve bildiği doğrular değişecek; Kuzgun’un varlığıyla önünde farklı ve bir o kadar da tehlikeli bir dönem açılacaktır.

DERVİŞ
Giyimi, kuşamıyla, tavrı tarzıyla büyülü bir adamdır. Hikayeden bol bir şey yoktur ceplerinde. Başı sıkışan yanına koşar. Ama o kapı, açılacağı insanı çok iyi bilir. Derviş, “sokakların kulağı’dır” Kuzgun’un “Derviş’i” olacaktır.

MERYEM
Oğlu Kuzgun’u kaybetmesi, Meryem’in en büyük acısıdır, içgüdüsel olarak Kuzgun’un yaşadığını hep hissetmiş,birgün geri dönmesini beklemiştir. Bahçe ışığını hep açık bırakır, sebebi Kuzgun’un geri döndüğünde yıllardır beklendiğini anlaması içindir. En büyük korkusu,Kumru ve Kartal’a da zarar gelmesi ihtimalidir. Kuzgun geri döndüğünde, sabırla sebatla kendini oğluna affettirmeye çalışacak, bu konuda yıldırılamaz bir enerjisi olacaktır.

RIFAT
Eski polis. Bir uyuşturucu tüccarına yaptıkları bir operasyonda, aldığı rüşvet ve sonrasındaki ortaklığıyla zenginleşmiş, sınıf atlamıştır. Görünen dünyada yönettiği legal bir lojistik şirketi var. Ama bu yıllar boyunca karanlık dünyanın da artık köşe başı adamlarından biri haline gelmiştir. Kızı Dila, en büyük zaafı ve özlemi, ailesi en önemli değeri. Kuzgun geri döndüğünde Kuzgun’la ilişkisi, Rıfat’ın yaşamla olan kontratını sonsuza kadar değiştirecektir.

ALİ
Rıfat’tan bir türlü hesapsız baba sevgisini görememiş bir adam. Babasının beklentilerini karşılayamadığını, ona yeterli bir evlat olamadığını düşünen ve bu yüzden de kendisini değersiz hisseden Ali hep kendini ispat peşinde. Ali, Seda ile evlidir ve beş yaşında Defne isimli bir kızı vardı.

KARTAL
Babasını ve ağbisiKuzgun’u kaybettikten sonra, ailede kalan tek erkek olarak, sorumluluk duygusu çok küçük yaşta gelişmiştir. Tüm acılarına, geçmişlerindeki haksızlıklara karşı duyduğu öfkeye rağmen, önüne bakmaya, intikamdan uzak durmaya çalışmış; evine götüreceği ekmeğin peşine düşmüştür. Annesinin başını yere eğmemek onun en önemli amaçlarından biridir. Annesi ve kız kardeşi Kumru için canını bile verir.

KUMRU
Kuzgun’un en küçük kardeşi Kumru, gazetecidir. Hayatını adalet, doğruluk ve dürüstlük üstüne inşa etmiştir. Babasının bir iftira sonucunda hapiste hayatını kaybetmesi ve Kuzgun’un kayboluşu, geçmişindeki acılar, Kumru’yu haksızlıklara karşı daha hassas, boyun eğmeyen ve mücadeleci biri haline getirmiştir. Ailesinin felaketine sebep olanlarla hesabı kapanmamıştır.

ŞEREF
Ege kökenli, itibarlı bir aileden gelmektedir. Türkiye’nin en zenginlerindendir. Servetini, yasal işlerinden ziyade, 90’lardan beri sürdürdüğü karanlık işlere, uyuştucu ve silah ticaretine borçludur. Kız kardeşi Şermin’e sadece ağbi değil, baba da olmuştur. Oğlu Bora veliahdıdır.

ŞERMİN
Şeref’in biricik kız kardeşi, Rıfat’ın ikinci eşi. Bu evlilikten Naz isimli bir kızları var. Şermin, varlıklı bir ailenin içinde doğmuş sonrasında da ağbisinin gücünün etkisiyle büyümüştür. Ağbisi Şeref’in karanlık dünyasının, kirli parasının kaynağını bilmektedir. Rıfat’ın ilk evliliğinden olma çocukları Dila ve Ali’ye bir üvey anne olmaktan hep kaçınmıştır. Onların ablaları, ne zaman isterlerse sığınabilecekleri sırdaşları olmak istemiştir. Ailesindeki dengeyi, günlük rutin ve huzuru her şeyin önünde tutar.

SEDA
Moda tasarımcısı; Dila’nınağbisiAli’in eşidir. Ali’ye ilk görüşte aşık olan Seda, evliliğine ve ailesine bağlı bir kadındır. Kızları Defne doğtuktan sonra mesleğini ikinci plana atmıştır. Ali’nin kendisine azalan ilgisi ve sevgisine rağmen evliliğini ayakta tutmaya; Ali’nin tüm beklentilerine karşılık verip, ona yetmeye çalışmaktadır.

Kaynak: http://www.kamuajans.com/diziler/kuzgun-2-yeni-sezon-fragmani-diziye-ardi-ardina-oyuncu-transferi-kuzgun-2-sezon-yayin-tarihi-h534083.html

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@