Sen Anlat Karadeniz 37. Bölüm Fragmanı! Yeni Bölümde Şok An! Büyük Plan Parmaklıklar Ardında Son Buluyor!

Yeni sezona hızlı bir giriş yapan, iddialı konusu ile çarşamba akşamları izleyicileri ekranlara kilitleyen dizide, Asiye, Nefes, Mercan, Nazar ve Berrak mahpushanede... Tutukluluk kararı ise herkesi perişan ediyor. Son bölümün ardından gözler 37. bölüm fragmanında...

Haberler 27.12.2018, 22:28
Sen Anlat Karadeniz 37. Bölüm Fragmanı! Yeni Bölümde Şok An! Büyük Plan Parmaklıklar Ardında Son Buluyor!

Sen Anlat Karadeniz son bölümü ile akıllarda iz bıraktı. Tahir'in zamanında yetişmesi büyük bir faciayı engelledi. Vedat'ın elinde kaçırıldığını ispatlayacak bir delil olmadığını düşünen kadınlar büyük bir yanılgıya uğradı. Daha da öfkelenen Vedat'ın elinde öyle bir koz var ki; bu koz Asiye, Nefes, Mercan, Nazar ve Berrak'ı demir parmaklıklar ardına yollamaya yetti. 

Son bölümde; Mercan, herkesi ızdıraptan kurtaracak bir adım atar. Hiçbir şeyi gözü görmeyen Mercan,Vedat’ı tek başına öldürmek için harekete geçer. Mercan, Vedat yerine Berrak'ı asmak üzereyken Tahir yetişir. Berrak'ı kurtaran Tahir, Nefes'in ondan gizli yaptıklarını öğrenince Nefes'ten hesap sorar. Tüm yaşananları unutmak için kendilerini işlerine veren kadınları kötü bir sürpriz bekler. Vedat’ın intikamı acı olur. Büyük bir koz eline geçiren Vedat, bu kozu büyük zevkle kullanmaktan çekinmez. Tutuklu yargılanmalarına karar verilen Asiye, Nefes, Mercan, Nazar ve Berrak hapishaneye sevk edilir.

Yönetmenliğini Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav'ın yaptığı dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Tahir'in imkansız aşkı anlatılıyor. İlk bölümden itibaren reyting rekorları kıran dizi 2. sezonu ile ekrana gelmeye devam ediyor. 


Sen Anlat Karadeniz Dizisi Eski Bölümlerde Yaşananlar


Demir parmaklıklar herkese hüznü yaşatıyor. Yeni fragmanda, Vedat, kaçmayı başarıyor. Kaçarken; büyük bir acı, dehşet verici tuzak ile Mercan ve Berrak'ı baş başa bırakıyor. Berrak, ölümün eşiğinde... Nefes, Nazar, Asiye ve Mercan ise tutuklanıyor. Vedat, elleri bağlı olsada sözleriyle kızları zehirlemeyi, psikolojik baskıyla üzerilerine kabus gibi çökmeyi başardı. Nasıl bir belaya bulaştıklarını sorgulama başlayan kızlar, bu durumdan kurtulmak için radikal kararlara imza attı. 


Yeni fragmanda; Vedat şikayetçi oluyor. Nefes, Nazar, Asiye ve Mercan tutuklama talebiyle mahkemeye sevk ediliyor. Tahir, hesap sormak için Vedat'ın yanına gidiyor ve Vedat'ı öldüresiye dövüyor. Fragmanda,''Kasa her zaman kazanır'' sözleri dikkat çekiyor.

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisinde kalpler tarumar, gözyaşları sel oluyor. Kendisine yapılan zulmün bedelini ödetmek, herkesi bu beladan kurtarmak isteyen Mercan, diğerlerinden gizli Vedat'ı öldürmeye karar verir. Fakat, işler hiçte umduğu gibi gitmez. Mercan, hiç beklemediği tuzak sonrası, Berrak'ı öldürmek üzeredir.

Dizisiye, kadın dayanışması damga vuruyor. Asiye'nin parlak fikri sonrası, Nefes, Esma, Nazar birlik oluyor. Nefes, hem para kazanıyor hem üzerinde dolaşan kara bulutları dağıtıyor. Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu ve Öykü Gürman gibi usta oyuncular yer alıyor.

Son bölümde; Reytinglerde başarılı sonuçları ile dikkat çeken dizinin yeni bölümünde yine izleyicileri ekran başından kaldırmayacak sahneler var.  Asiye, Mercan, Nazar, Berrak taşın altına elini koyar ve Vedat’ı kaçırır. Nefes ise gördüğü manzara karşısında gözlerine inanamaz. Bu arada Fikret her şeyden haberdardır ve Vedat’ın hakettiğini düşünerek köşesine çekilip uzaktan izlemeye karar verir. Ne kadar Vedat tutsak gibi görünsede, sözleriyle kızları tutsak eder. Vedat, yine yapacağını yapar ve Mercan Berrak’ı öldürmek üzeredir.

Leyla ile Mecnun, Kerem ile Aslı derken kavuşması çok zor iki aşık daha literatürümüze girdi. Tahir ile Nefesin aşkı imkansız bir aşk gibi gözükse de izleyiciler bu ikilinin kavuşması için hem dua ediyor hem de senaristi bu yönde zorluyorlar. İlk bölümünden itibaren eğlenceyi aksiyonu hüznü aynı anda izleyicisine yaşatan Osman Sınav imzalı Sen Anlat Karadeniz yeni sezona yine iddialı bir şekilde merhaba dedi.

Muhteşem doğanın, yöreselliğin içerisinde yaşanan ve yaşanmaya çalışılan bir aşk hikayesinin etrafında dönen olayları konu alan Sen Anlat Karadeniz Dizisinin her haftası bir önceki haftasından daha heyecanlı geçiyor. Vedat'ın vazgeçmediği inadı, Tahir'in buna karşı mücadelesi, Nefes'in çocuğuyla birlikte çaresizlik ve aşk arasına sıkışmış yaşantısı, Mustafa'nın ailenin büyüğü rolündeki sorumluluğu çerçevesinde dizi yeni sezonda da soluksuz devam ediyor.

Kaynak: http://www.kamuajans.com/diziler/sen-anlat-karadeniz-37-bolum-fragmani-yeni-bolumde-sok-an-buyuk-plan-parmakliklar-ardinda-son-buluyor-h522430.html

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@