Şehit Metin Düzgün'ün annesi haberi alınca fenalaştı

İSTANBUL'daki bombalı terör saldırısında şehit olan polislerden 27 yaşındaki bekar Metin Düzgün'ün memleketi Konya'ya ateş düştü. Acı haberi alan tansiyon ve şeker hastası Hatice Düzgün, fenalaşması sonucu...

Haberler 11.12.2016, 15:29
Şehit Metin Düzgün'ün annesi haberi alınca fenalaştı

Hasan DÖNMEZ (DHA) - İSTANBUL'daki bombalı terör saldırısında şehit olan polislerden 27 yaşındaki bekar Metin Düzgün'ün memleketi Konya'ya ateş düştü. Acı haberi alan tansiyon ve şeker hastası Hatice Düzgün, fenalaşması sonucu hazırda bekleyen ambulansla hastaneye kaldırıldı.


1.5 yıllık polis memuru olan Metin Düzgün dün İstanbul Beşiktaş'da düzenlenen bombalı terör saldırısında şehit oldu. Şehit Düzgün'ün, acı haberi memleketi Konya'daki merkez Selçuklu İlçesi Bosna Hersek Mahallesi'nde ağabeyi Çetin Düzgün'e, Emniyet Müdürlüğü yetkilileri tarafından verildi. Acı haberi alan Çetin Düzgün de aynı mahallede oturan babası Harun ve annesi Hatice Düzgün'ü, kendi evine getirdikten sonra kardeşinin şehit olduğunu söyledi.


Çetin Düzgün ve baba Harun Düzgün daha sonra oğullarının cenazesini teslim almak için İstanbul'a gitti. Oğlunun şehit olduğunu öğrenen tansiyon ve şeker hastası Hatice Düzgün, fenalaşması sonucu hazırda bekleyen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Tedavi altına alınan Hatice Düzgün'ün, sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.


Şehit Metin Düzgün'ün cenazesinin yarın memleketi Konya'da defnedilmesi bekleniyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@