Reynmen Yusuf Aktaş sevgilisi Berrin Keklikler kimdir? Nereli ve yaşı

Ünlü Youtuber ve şarkıcı Reynmen'in sevgilisi olduğu iddia edilen Berrin Keklikler kimdir? Birlikte tatil yaptıkları ve denize girdikleri görüntülenen Reynmen - Berrin Keklikler ilişkisi magazin dünyasına bomba gibi düştü! Berrin Keklikler kimdir, kaç yaşında ve Nereli?

Haberler 27.08.2019, 23:52
Reynmen Yusuf Aktaş sevgilisi Berrin Keklikler kimdir? Nereli ve yaşı

Ünlü youtuber ve şarkıcı Reynmen'in sevgilisi olduğu iddia edilen Berrin Keklikler kimdir? Sosyal medyada bir anda gündem olan Reynmen - Berrin Keklikler aşk iddiaları gündem yarattı! Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş'ın sevgilisi Berrin Keklikler kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Bu sorular yanıt arıyor.

BERRİN KEKLİKLER - REYNMEN AŞK YAŞIYOR! GÖRÜNTÜLENDİLER

Göz 6 programında yer aldıktan sonra Survivor yarışmasına katılan Berna Keklikler'in küçük kız kardeşi olan Berrin Keklikler de gayet ünlü bir isim! Daha önce televizyonda birçok programda gördüğümüz Berrin Keklikler, Yusuf Aktaş (Reynmen) ile aşk yaşıyor!

İkiside şu anda Çeşme'de olan çift, günü denizde geçirdiler. Reynmen yeni sevgilisi Berrin Keklikler'le havuzda yakalandı.

BERRİN KEKLİKLER KİMDİR? KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Berin Keklikler 7 Nisan 1994'te Almanya'da doğdu. Güzellik Yarışmasına katılana kadar burada yaşayan Keklikler üç yıldır ablası Berna ile İstanbul'da yaşıyor. 2013 Miss Türkiye yarışmasında 2.lik yaşayan Berrin Keklikler, şu sıralar Yusuf Aktaş Reynmen ile aşk yaşıyor! 

REYNMEN'DEN AŞK KAÇAMAĞI 

Derdim Olsun ve son olarak Ela şarkılarıyla ünlenen "Reynmen" Çeşme'de yeni aşkı BErrin Keklikler ile tatilin keyfini çıkarıyor. ;

 Kaynak: https://www.boxerdergisi.com.tr/reynmen-yusuf-aktas-sevgilisi-berrin-keklikler-kimdir-nereli-ve-yasi-46767

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@