Radyolardan Mustafa Ceceli kararı

Popçu Mustafa Ceceli’ye radyolardan ambargo konulduğu, çok sayıda konser programının da iptal olduğu iddia edildi.

Haberler 17.07.2018, 14:11
Radyolardan Mustafa Ceceli kararı

İleri Haber - Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, yandaş popçu Mustafa Ceceli’ye radyolardan ambargo konulduğunu ve çok sayıda konser programının da iptal olduğunu iddia etti.

Ceceli ile ilgili kendi internet sitesinde gece saatlerinde bir yazı kaleme alan Akay şunları yazdı:

"Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar arasındaki ilişki iddiası, Cumartesi günü ortaya çıkmış ve magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Söz konusu görüntüleri Ceceli'nin yaydığı iddia edilince, ünlü şarkıcıya sosyal medyada tepki yağmıştı. Ceceli, 'Tek düşüncesi evladı olan bir babayım' dedi ama tepkiler bitmedi. Şimdi ise Ceceli’ye en büyük tepki, Türkiye’nin önde gelen radyolarından geldi.

Edindiğim bilgiye göre Radyo D, Show Radyo, Süper Fm ve Best FM gibi çok sayıda ulusal radyo aldığı ortak kararla, playlistlerinden Mustafa Ceceli’nin şarkılarını çıkarttı ve Ceceli’nin çok sayıda konseri de iptal oldu."

TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Saray’a yakınlığıyla bilinen şarkıcı Mustafa Ceceli’nin, oğlunun velayetini almak için eski eşi Sinem Gedik'in şarkıcı İntizar ile ilişki yaşadığını gösterdiği ifade edilen videoları mahkemeye delil olarak sunması tepki çekmişti.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@