Radamel Falcao Bugün açıklanıyor mu? 19.05 Kap Falcao Son Dakika!

Galatasaray uzun süredir transfer etmek için uğraş verdiği Kolombiyalı Radamel Falcao'yu bu akşam açıklayacak mı? Falcao bugün transfer KAP açıklaması gelecek mi? Son Dakika Falcao Galatasaray transfer gelişmesi!

Haberler 27.08.2019, 23:52
Radamel Falcao Bugün açıklanıyor mu? 19.05 Kap Falcao Son Dakika!

Galatasaray, sonunda muradına eriyor mu? Monaco'da forma giyen 33 yaşındaki Kolombiyalı yıldız oyuncu Radamel Falcao için KAP açıklaması beklenirken, TRT Spor'da Bahri Havadır'dan bomba açıklamalar geldi! Falcao Kap Açıklaması 27 Ağustos bugün yapılacak mı? Son Dakika Falcao Galatasaray haberi! 

TRT Spor'da Erdoğan Arıkan, TRT Spor çalışanı Bahri Havadır'ın verdiği bilgiye göre Galatasaray'ın bugün Falcao Konusunda açıklama yapacağını duyurdu! Bahri Havadır'ın Galatasaray kulübü içerisinden aldığı bilgiye göre, Radamel Falcao'nun transferi konusunda olumlu veya olumsuz, ancak yüksek ihtimalle olumlu açıklama bu akşam yapılacak! 

FALCAO KAP 19.05'TE Mİ GELECEK? 

Radamel Falcao transferinin bugün saat 19.05'te Kamu Aydınlatma Platformuna bildirilmesi, Bahri Havadır'ın açıklamalarının ardından daha da heyecanla bekleniyor! Falcao transferi Kap bildirimi bugün 19.05'te gelecek mi? Bahri Havadır'ın haberine göre Falcao bugün açıklanacak!


Galatasaray taraftarı heyecanla 19.05'i bekliyor! Falcao Kap açıklamasının (1905) 19.05'te açıklanması bekleniyor.

FALCAO İÇİN GERİ SAYIMA GEÇİLDİ!

Galatasaray taraftarı, Bahri Havadır'dan gelen haber sonrası Falcao için geri sayıma geçti! Galatasaray taraftarı adeta Falcao nöbeti tutuyor. Falcao için bu akşam 19.05 ve ilerleyen saatlerde KAP açıklaması heyecanla bekleniyor! ;

 Kaynak: https://www.boxerdergisi.com.tr/radamel-falcao-bugun-aciklaniyor-mu-1905-kap-falcao-son-dakika-46769

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@