PTT'den Önemli Hatırlatma: Sosyal Mesafe Hayat Kurtarır

PTT koronavirüs ile mücadele konusunda vatandaşları uyarmaya ve bilinçlendirmeye devam ediyor. PTT'den önemli bir hatırlatma geldi. Hatırlatmada 'sosyal mesafe hayat kurtarır' ifadelerine yer verildi.

Haberler 01.04.2020, 21:44
PTT'den Önemli Hatırlatma: Sosyal Mesafe Hayat Kurtarır

PTT koronavirüs ile mücadele konusunda vatandaşları uyarmaya ve bilinçlendirmeye devam ediyor.  PTT'den önemli bir hatırlatma geldi. Hatırlatmada 'sosyal mesafe hayat kurtarır' ifadelerine yer verildi.

PTT'den yapılan hatırlatma şöyle;

PTT AŞ olarak, Koronavirüs'ün yaşamımızı etkilediği bu süreçte sosyal yardım, işsizlik maaşı ve emekli maaşı alan müşterilerimize güvenli bir şekilde hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

Müşterilerimiz ve çalışanlarımızın sağlığı için iş yerlerimizin önünde sosyal mesafe kurallarına uygun düzenlemeler yapıyoruz. Emniyet teşkilatımız ile iş birliği içinde vatandaşımızı sosyal mesafe konusunda uyarıyor, hijyen tedbirlerini hatırlatıyoruz.

Tüm müşterilerimizden, iş yerlerimiz önünde aldığımız sosyal mesafe düzenlemelerine ve hijyen tedbirlerine uyma konusunda gerekli özeni göstermelerini bekliyoruz.

İş yerlerimizde meydana gelebilecek yoğunluğun azaltılmasına destek olmak için işlemlerinizi Türkiye’nin dört bir yanında bulunan ve düzenli olarak dezenfekte edilen PTT ATM’lerimizden ve PTTBank internet bankacılığı uygulamamızdan yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@