Peak reklamı gündem oldu! 41 kanalda aynı anda! Peak nedir? Peak ne anlama geliyor?

Dün gece yayınlanan Peak reklamı şaşırtıcı yapısıyla gündeme oturdu. Reklamın çok ilgi çekmesiyle beraber Peak nedir sorusu birçok kişinin merak ettiği bir konu oldu. Dün akşam 41 kanalda aynı anda yayınlanann Peak reklamı Türkiye'nin gündemine oturdu. Reklamın yabancı bir reklam filminden uyarlandığı iddia ediliyor. Peak Game bir teknoloji şirketi ve takım arkadaşları arıyor. Seçtiği yöntemle Peak, sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girmiş durumda.

Haberler 19.02.2019, 11:48
Peak reklamı gündem oldu! 41 kanalda aynı anda! Peak nedir? Peak ne anlama geliyor?

Peak reklamı farklı yapısıyla hem merak uyandırdı hem de gündemin ilk sıralarına yükseldi. Televizyon kanallarında aynı anda yayınlanan Peak reklamı izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Peak.com, mobil platformlara oyun geliştiren bir teknoloji firması.Firmanın web sitesinde 2 adet geliştirme aşamasında projeleri bulunuyor. Projelerine çalışma arkadaşları aradıklarını ise 41 kanalda yayınlanan siyah ekran reklam ile duyurdular. Kullanıcıların kimi reklam filmini başarılı buldu, kimi darbe olduğunu sandı, kimi ise reklamın çalıntı olduğunu iddia etti.

PEAK NEDİR?

Peak, uluslararası alanda faaliyet gösteren yazılım şirketidir.

PEAK GAMES NEDİR?

Türkiye’den çıkmış en büyük dijital oyun şirketlerinden biri olan Peak Games‘in bazı oyunları dünyanın en büyük oyun şirketlerinden Zynga tarafından satın alındı. Edinilen bilgilere göre satın alma 100 milyon dolarlık nakit karşılığında gerçekleşti ve anlaşma sadece Peak Games’in kart ve okey oyunları geliştiren bölümünü kapsıyor.

Söz konusu anlaşmaya göre Peak Games’in Spades Plus, Gin Rummy Plus ve Okey gibi oyunları Zynga’nın olacak. Toy Blast ve Toon Blast oyunları ise Peak Games’te kalacak ve şirket İstanbul merkezli bağımsız bir oyun şirketi olarak yoluna devam edecek.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@