Paykasa, paykasa fiyatları ve paykasa bozdurma

Online olarak ödeme işlemlerini güvenilir şekilde yapmak isteyenlerin ilk tercihi olan Paykasa'nın kullanım alanı da oldukça geniştir.

Haberler 06.09.2019, 12:30 06.09.2019, 13:32
Paykasa, paykasa fiyatları ve paykasa bozdurma

Paykasa Nedir?

Online olarak ödeme işlemlerini güvenilir şekilde yapmak isteyenlerin ilk tercihi olan Paykasa'nın kullanım alanı da oldukça geniştir. Online olarak ödeme kabul eden tüm sitelerde geçerli olan Paykasa ile yapılan işlemlerin süresi ise oldukça kısadır. Hızlı işlem yapma özelliği ile kullanıcılarına güven veren Paykasa işlemler sırasında kesinlikle 3. kişiler ile bilgi paylaşımı yapmamaktadır. İşlemlerini pin kodu ile yapan bu ön ödemeli kart sistemine dolandırıcıların ulaşma ihtimallerinin olmaması kullanıcıların güvenli bir şekilde işlemlerini tamamlamalarını sağlamaktadır. Sahip olduğu özellikler nedeni ile her geçen kullanıcı sayısı artan bu güvenilir ödeme yöntemi mutlaka sertifikalı satış noktalardan alınmalıdır. Bizimde online olarak satışını yaptığımız Paykasa'yı firmamızın web adresine girerek uygun fiyat seçenekleri ile sorun yaşamadan alabilirsiniz.

Paykasa'yı Hangi İşlemlerde Kullanabilirim?

Hayatın yoğunluğu içerisinde ödeme işlemlerinde zaman tasarrufu sağlamak isteyenlere güvenilir ve hızlı olması ile birçok avantaj sağlayan Paykasa ile en fazla alışveriş işlemleri yapılmaktadır. Sitelere kullanıcı ile ilgili hiçbir bilgi paylaşımı yapmayan Paykasa ile oyun sitelerine yatırım yapmak da mümkündür. Uluslararası geçerliliği olan Paykasa ile yapılan işlemlerde hiçbir kesinti yapılmaması da kullanıcılar için Paykasa'nın daha cazip hale gelmesine neden olmaktadır. Online ödeme yapılan tüm sitelerde geçerli olan bu ödeme yöntemi ile kullanıcılar mobil uygulaması olan sitelerde de işlemlerini aynı kalitede yapabilirler.

Paykasa Bozdurma İşlemi Nasıl Yapılır?

Kullanıldığı süre boyunca kullanıcılarına birçok avantaj sağlayan Paykasa bozdurma işleminin yapılması ile de kullanıcılarını memnun etmektedir. Bozdurma işlemi sonrası kullanıcılarının nakit paraya kavuşmalarını sağlayan Paykasa'nın bozdurma işlemini firmamızdan da yapabilirsiniz. Firma web adresimizde bulunan canlı destek birimi ile iletişime geçen müşterilerimiz bozum taleplerini buradan bildirerek kartlarındaki miktar nakit olarak alabilirler. Paykasa bozum işlemlerinin hızlı bir şekilde gerçekleştiği firmamızda müşterilerimize hiçbir kesinti yapmadan paralarını hesaplarını aktarıyoruz.

Paykasa Nasıl Alınır?

Firmamıza gelen müşterilerimiz satın al sekmesini kolaylıkla görebilirler. Bu sekmeye tıklandığında ise müşterilerimizin karşılarına kişisel bilgilerin yazılması gereken yeni bir ekran gelir. Burada gerekli alanların eksiksiz şekilde dolduran kullanıcılarımız son olarak istedikleri kart değerinin TL karşılığını banka hesabımıza yatırdıkları zaman işlemleri tamamlanmış olur. Bu işlemleri tamamlayan müşterilerimize firmamız tarafından gerçek bir kart değil 16 haneli pin kodu tahsis edilir. 1 yıl geçerliliği bulunan bu kartı müşterilerimiz içindeki miktar bitene kadar kullanabilirler. Kaybedildiği zaman ise tekrar alım işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

Paykasa Fiyatları Nelerdir?

Paykasa'ya olan talepten faydalanmak isteyen birçok sitede Paykasa fiyatları oldukça yüksektir. Bu konuda da müşterilerini düşünen bir yol izleyen firmamızda fiyatların uygunluğunu yanı sıra ödeme kolaylığı da sağlanmaktadır. Her bütçeye göre Paykasa fiyatlarının bulunduğu firmamızda ücretler 10 Euro'dan başlamaktadır. 1000 Euro'ya kadar fiyatları çıkan Paykasa alımında müşterilerimiz bütçelerine göre kart değerini bulabilirler.

Paykasa İle Ödeme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Firmamızdan uygun fiyatlara Paykasa alımı yapan müşterilerimiz için Paykasa kart kullanımı hakkında da bilgi veriyoruz. Bu bilgilerin ışığında ödeme işlemlerini yapan internet kullanıcılarının hata yapma ihtimalleri bulunmamaktadır. İnternet alışverişi için bir siteye giren ve belirlediği ürünü sepete aktaran kullanıcıların daha sonra ödeme sekmesine tıklamaları gerekmektedir. Burada açılan ekrana ürün bedeli ile bilikte kart kodu ve güvenlik kodu girişi yapan kullanıcıların ödeme işlemleri tamamlanmış olur. Oyun sitelerine yatırım işlemlerinde ise aynı şekilde sitelerin ödeme işlemleri alanına giren kullanıcılar aynı işlemler ile yatırımlarını tamamlayabilirler. Her iki işlemde Paykasa kullanıcılardan onay kodu almadan işlemleri yapmamaktadır. Bu durumda Paykasa'nın güvenilir olduğunun en büyük kanıtıdır.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@