Öğretmen dizisine tepki yağdı! Öğretmen dizisi neden beğenilmedi?

Geçtiğimiz günlerde ilk bölümüyle Fox TV'de ekranlara gelen Öğretmen dizisine tepki yağdı. Milli Eğitim Bakanlığı'nda Personel Genel Müdürü olarak çalışan Hamza Aydoğdu, Öğretmen dizisine "Öğretmen psikopat değildir. İçerik sadece kocaman bir fiyasko" sözleriyle tepi gösterdi.

Haberler 08.03.2020, 09:23
Öğretmen dizisine tepki yağdı! Öğretmen dizisi neden beğenilmedi?

FOX TV'nin yeni başlayan gençlik dizisi Öğretmen, ilk bölümüyle geçtiğimiz günlerde ekrana geldi. Liselerdeki öğrencilerin davranışları ve psikopat bir öğretmeni konu edinen dizi, kısa sürede gündem oldu. Dizinin ilk bölümüne MEB çalışanından tepki geldi.

"İÇERİĞİ TAM BİR FİYASKO"

MedYapım ve MF Yapım'ın yapımcılığını beraber üstlendiği Öğretmen dizisine, Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, Twitter hesabından şöyle sert çıktı: "Öğretmen ne olursa olsun, sevgi çınarıdır. Kızarken bile o duyguyu sevgiyle besler. Şefkat ve edeple terbiye edendir, psikopat değildir. Adı: Öğretmen İçeriği sadece ve sadece kocaman bir fiyasko."

Yorumlar (1)
Gülsah 11 ay önce
Öğretmen dediğin öğrencisine sevgi ve şefkatle yaklaşan ona doğru yolu gösterecek hedeflerinin peşine koşmasını öğretecek biri olmalı #FOX Türkiye #Öğretmen
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@