O Müdür şimdi ne diyecekler hep birlikte Andımız'ı okuyacaklar

İZMİR'deki Karşıyaka Belediyesi, düzenlenecek törende öğrenci, veli ve sivil toplum kuruluşlarının hep birlikte 'Andımız'ı okuyacağı açıklandı.

Haberler 29.09.2016, 11:19
O Müdür şimdi ne diyecekler hep birlikte Andımız'ı okuyacaklar
İZMİR'deki Karşıyaka Belediyesi, yaklaşık 2 bin öğrenciye ücretsiz eğitim sağladığı Karşıyaka Gençlik Eğitim Merkezi'nin (KARGEM) yeni eğitim sezonunu 1 Ekim'de açacak. Düzenlenecek törende öğrenci, veli ve sivil toplum kuruluşlarının hep birlikte 'Andımız'ı okuyacağı açıklandı.

KARGEM'in de bulunduğu Bahçelievler Katlı Pazaryeri'nde düzenlenecek olan yeni eğitim sezonu açılış töreni 1 Ekim Cumartesi günü, saat 09.00'da yapılacak. Törene eğitim alan öğrencilerin yanı sıra, aileler ve Karşıyaka'daki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de katılacak. Açılış konuşmalarının ardından, salonu doldurması beklenen yaklaşık 3 bin kişinin hep birlikte 'Andımız'ı okuyacağı ve ardından ders zilinin çalacağı belirtildi. Öğrenciler, Merkez'de yıl boyunca, TEOG, YGS, LYS'ye hazırlanacak. Ayrıca KARGEM öğrencileri için yıl boyunca sosyal etkinlikler ve söyleşiler de yapılacak.

"HERKESİ BEKLİYORUM"

Tüm Karşıyakalılar'ı bu törene katılmaya davet eden Karşıyaka Belediye Başkanı CHP'li Hüseyin Mutlu Akpınar, şöyle dedi:
"Demokrasi ve hoşgörünün beşiği, Atatürk ilkeleri ve Cumhuriyet değerlerinin kalesi Karşıyakamız'da, bizi biz yapan değerleri sonsuza kadar yaşatmak için ant içtik. KARGEM'de eğitim gören öğrencilerimiz ve sivil toplum kuruluşlarımız ile birlikte, yeni eğitim dönemine, hep bir ağızdan Andımız'ı okuyarak başlıyoruz. Tüm hemşerilerimi 1 Ekim Cumartesi günü, saat 09.00'da Bahçelievler Katlı Pazaryeri'ne bekliyorum." (DHA)
Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@