O kız bulundu

Beyza Yüksel bulundu.

Haberler 10.03.2017, 16:50
O kız bulundu

Lüleburgaz'dan bir arkadaşı ile Denizli'ye gelen ve ailesinin kayıp başvurusu yaptığı 15 yaşındaki Beyza Yüksel, 15 gün sonra Denizli'de bir arkadaşının evinde bulundu.

Edinilen bilgiye göre 23 Şubat'ta Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde okula gitmek için evden ayrılan ve kendisinden haber alınamayan lise öğrencisi kız bulundu. Güzel Sanatlar Lisesi öğrencisi 15 yaşındaki Beyza Yüksel, sabah evden okula gitmek için çıkmış okula gitmeyip bir arkadaşı ile Denizli'ye geldi.

Ailesinin kızlarının kaybolduğunu fark etmesi sonrası arama çalışmaları başlatıldı ve kızın otobüs yoluyla Denizli'ye geldiği öğrenildi. 23 Şubat'tan bu yana devam eden arama çalışmaları sonunda mutlu sonlandı. Lüleburgaz İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro tarafından özel bir ekiple aranan genç kız Denizli'de kaldığı yeri tespit etmek için birlikte gittiği iddia edilen gencin ailesini takibe alan ekipler yapılan araştırmalar neticesinde bulundu. B.Y. Lüleburgaz'a getirilerek ailesine teslim edildi. (Kaynak: http://www.pamukkalehaber.com/yilmaz-ticaret-ile-kentgundemi/o-kiz-bulundu/25826)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@