Nöbetteki polislere askerlere sıcak çorba ikramı

Kentin girişlerinde oluşturulan uygulama noktalarında görev yapan polis ve askerlere sıcak çorba ikram edildi.

Haberler 15.12.2016, 22:42
Nöbetteki polislere askerlere sıcak çorba ikramı

Fatih YILMAZ - TOKAT'ta Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı tarafından, kentin girişlerinde oluşturulan uygulama noktalarında görev yapan polis ve askerlere sıcak çorba ikram edildi.

Tokat'ta MHP İl teşkilatı, polislere moral olması ve yanlarında olduklarını göstermek için şehrin girişlerinde bulunan uygulama noktasında görevli polis ve askerleri ziyaret etti. İl Başkanı Onur Çalışkan'ın öncülüğünde gerçekleştirilen ziyaret sırasında eksi 4 derecede görev yapan polis ve askerlere sıcak çorba ikram edildi.

MHP İl Başkanı Onur Çalışkan, her zaman polis ve askerin yanında olduklarını söyleyerek, "Ülkemiz sıkıntılı ve zorlu bir süreçten geçmekte. Öncelikle ben İstanbul'da yaşanan elim terör hadisesini şiddetle kınıyorum. Bu noktada polisimizin, askerimizin dün olduğu gibi yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Ne polislik ne de askerlik mesleği, kesinlikle maddiyatla ölçülemeyecek bir meslektir. Yüreğinde vatan aşkı olmayan, yüreğinde vatan sevdası olmayan hiçbir insana, bu işi zorla yaptıramazsınız. Biz de onların yanında olduğumuzu bir nebze hatırlatmak için polis noktalarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@