Nilüfer Acar daha 16'sında kara toprağa verildi Peki bu son olur mu?

BURSA'da arkadaşının sınıfta tabancayla başından vurarak öldürdüğü 16 yaşındaki Nilüfer Acar, bugün memleketi Isparta'da toprağa verildi.

Haberler 06.05.2017, 14:49
Nilüfer Acar daha 16'sında kara toprağa verildi Peki bu son olur mu?

Mehmet ERÇAKIR-Ali ÇEVİKBAŞ - BURSA'da arkadaşının sınıfta tabancayla başından vurarak öldürdüğü 16 yaşındaki Nilüfer Acar, bugün memleketi Isparta'da toprağa verildi. Cenaze töreninde baba Onur Acar ayakta durmakta güçlük çekti. Ukrayna dönüşü bugün acı haberi alan anne Tatyana Acar ise fenalaşıp hastaneye götürüldü.


Bursa'nın merkez Osmangazi İlçesi'ndeki Hürriyet Anadolu Lisesi 10'uncu sınıf öğrencisi 16 yaşındaki Hasan C. tarafından dün sınıfta tabancayla başından vurularak öldürülen Nilüfer Acar için bugün memleketi Isparta'nın Yakaören Köyü'nde cenaze töreni düzenlendi.


BABA AYAKTA DURMAKTA ZORLANDI


Yakaören Merkez Camii'ndeki cenaze törenine baba Onur Acar ile amcaları Selim, Timur ve Selçuk Acar da katıldı. Baba Onur Acar'ın ayakta durmakta güçlük çektiği görüldü. Öğle vakti kılınan namazın ardından Nilüfer Acar'ın cenazesii Yakaören Mezarlığı'nda toprağa verildi.


ANNEYE ACI HABER HASTANE ÖNÜNDE VERİLDİ


Olay günü Ukrayna'da bulunan anne Tatyana Acar ise bu sabah uçakla Antalya'ya geldi. Antalya'dan karayolu ile Isparta'ya getirilen anne Tatyana Acar'a acı haber Isparta Şehir Hastanesi önünde verildi. Fenalaşan anneye ilk müdahale hastanede yapıldı. Sakinleştirici vurulan anne daha sonra Yakaören'deki eve geldi. Ancak durumu kötü olduğu için evden çıkarılmadı.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@