Müjdat Gezen'den Survivor bombası

Müjdat Gezen'in Survivor ile ilgili inanılmaz tepitleri haberimiz detayında...

Haberler 06.03.2017, 23:16
Müjdat Gezen'den Survivor bombası

Başarılı isim Müjdat Gezen, Survivor'la ilgili şaşırtıcı bir tespitte bulundu. Tam bir belgesel tutkunu olduğunu söyleyen Gezen, "Bu yarışmada kimsenin çakamadığı bir şeyi yakalamış gibiyim. Erkekler kadınlardan daha dedikoducu" dedi.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde meydana gelen kundaklama saldırısından sonra özellikle sosyal medya harekete geçmiş, yapılan bu saldırı sert bir şekilde kınanmıştı. Yaşanan trajik olaydan sonra çok sayıda haber bültenine konuk olan ve yaşadıklarıyla ilgili açıklamalar yapan Müjdat Gezen, son olarak Gülben Ergen’e bir röportaj verdi.

Yaşanan kundaklama olayından sonra Anadolu halkının da kendisine sahip çıktığını söyleyen Gezen, bir zamanlar öğrencisi olan pek çok ünlü ismin de bizzat merkeze gelerek kendisine destek verdiğini ifade etti. Müjdat Gezen, “Ne okuyorsunuz, neler izliyorsunuz?” sorusuna ise ilginç bir cevap verdi ve Survivor’a yönelik bir izlenimini şu sözlerle paylaştı:

 “Sapiens'i ve İnsanlığını Yitirirken’i okuyorum. İnsanlara ukalalık gibi geliyor ama ben belgeselciyim. Televizyonda hangi belgesel varsa mutlaka izlerim. ‘Survivor’ı izliyorum. Survivor’da kimsenin çakamadığı bir şeyi yakalamış gibiyim. Orada erkekler kadınlardan daha çok dedikodu yapıyor. Kızlar yüzde 50 yapıyorsa erkekler yüzde 100. Oraya takılanların hemen hemen çoğu işsiz güçsüz. ‘Vatanım Sensin’i seviyorum çünkü öğrencilerim oynuyor”…

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@