Müezzin köpek öldürdü

Camide görevli müezzin evinin bahçesindeki tavuklara saldırdığını iddia ettiği bir köpeği av tüfeğiyle vurdu. Müezzin gözaltına alınırken, duyarlı vatandaşlarca veterinere götürülen kurtarılamadı.

Haberler 20.06.2018, 22:38
Müezzin köpek öldürdü

İleri Haber - Sakarya'da yavru köpeğin ayakları ve kuyruğu kesilmiş halde bulunup yapılan müdahaleye rağmen ölümünün yankıları devam ederken bir vahşet de Kocaeli’de yaşandı. Habertürk'ten Caner Aktan'ın haberine göre Kocaeli’nde Körfez İlçesi’nde bir camide görevli müezzin F.D., pazar günü evinin bahçesindeki tavuklara saldırdığını iddia ettiği bir köpeği av tüfeğiyle vurdu.

DUYARLI YURTTAŞLAR HEMEN VETERİNERE GÖTÜRDÜ

Sokakta yaralı halde bulunan köpek en yakın veterinere götürüldü. Boğaz kısmından vurulduğu belirlenen köpek yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Köpeği yaralı halde bulan Öztekin Çelikhas “Sahilde boğazından kan akan köpeği gördük. Köpek çok kan kaybetmişti. Zabıtaya durumu bildirdik. Zabıtanın geç gelebileceğini düşünerek hemen kucaklayıp kendi aracımızla veterinere götürdük. Veteriner tüfekle vurulduğunu söyledi. Çok üzüldük bu duruma. Kimin ateş ettiğini görmedik” dedi.

MÜEZZİN GÖZALTINA ALINDI

Şikâyet üzerine başlatılan soruşturma kapsamında bölgede inceleme yapan polis ekipleri, olayın müezzin F.D. tarafından gerçekleştirildiğini tespit etti. Önceki gün gözaltına alınan F.D., emniyetteki ilk ifadesinde köpeğin tavuklarına saldırdığını öne sürdü.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@