Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Öğretmen Adayları ile Bir Araya Geldi!

Milli Eğitim Bakanı (MEB) Prof.Dr. Ziya Selçuk, temaslarda bulunmak ve bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek üzere gittiği Muğla'da "2023 Eğitim Vizyonu ile Uyumlu Bir Eğitim Fakültesi" programı kapsamında öğretmen adayları ile buluştu.

Haberler 17.02.2020, 21:35
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Öğretmen Adayları ile Bir Araya Geldi!

Millî Eğitim Bakanı (MEB) Prof.Dr. Ziya Selçuk, temaslarda bulunmak ve bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek üzere gittiği Muğla'da "2023 Eğitim Vizyonu ile Uyumlu Bir Eğitim Fakültesi" programı kapsamında öğretmen adayları ile buluştu.

Temaslarda bulunmak üzere Muğla'ya giden Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Muğla Valiliği önünde Vali Esengül Civelek ve kent protokolü tarafından karşılandı. Bakan Selçuk'a, Menteşe Sosyal Bilimler Lisesi bahçesine kendi adına dikilen fidanın sertifikası takdim edildi.

Bakan Selçuk, daha sonra Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde "2023 Eğitim Vizyonu ile Uyumlu Bir Eğitim Fakültesi" programında öğretmen adaylarıyla buluştu.

Programın ardından, hayatını kaybeden eski İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aksan'ın Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü bahçesindeki cenaze törenine katılan Bakan Selçuk, Aksan'ın eşi Emine Enise ve kızı Merve Aksan'a taziyelerini iletip bir süre sohbet etti.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@