Masterchef hangi günler ekranlara geliyor? Yeni bölüm ne zaman

Tv8 ekranlarının çok sevilen yemek yarışması Masterchef'in 2. sezonu başladı. Geçtiğimiz hafta ekranlara geri dönen lezzet yarışmasında ön eleme turu büyük bir heyecanla izlenirken Masterchef hangi günler ekranlara geliyor? her yerde aranıyor. Peki Masterchef yeni bölüm ne zaman? İşte detaylar...

Haberler 25.08.2019, 23:38
Masterchef hangi günler ekranlara geliyor? Yeni bölüm ne zaman

Tv8 ekranlarının iki yıldır ekranlara gelen yemek yarışması Masterchef'in yeni sezonu geçtiğimiz hafta başladı. 2. sezonda jüri üyelerinde değişiklik yaşanan programdan Hazer Amani ayrıldı. Onun yerine ise sempatik İtalyan şef Danilo Zanna geldi. Ön eleme heyecanıyla başlayan Masterchef'de yarışmacılar en iyi yaptıkları yemekleri şeflere beğendirmeye çalışırken Masterchef hangi günler ekranlara geliyor? Yeni bölüm hangi gün saat kaçta? çok merak ediliyor.

Jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet yalçınkaya'nın oturduğu Masterchef Türkiye'de ön eleme turunun ardından 14 yarışmacı kalacak. Her hafta takım oyunu ve bireysel etaplarda maharetlerini sergileyecek bu 14 kişiden sadece biri Türkiye'nin Masterchef'i olacak. Peki Masterchef haftada kaç gün saat kaçta yayınlanıyor?

MASTERCHEF HANGİ GÜNLER YAYINLANIYOR?

Rekabet, alın teri, kahkaha ve stresin bir arada olduğu Masterchef hafta üç gün ekranlara geliyor. Cumartesi, pazar ve pazartesi akşamları yeni bölümü yayınlanan yemek yarışması saat 20:00 civarında izleyicileriyle buluşuyor.

Yani Masterchef her cumartesi, pazar ve pazartesi akşamı saat 20:00'de Tv8 ekranlarında yayınlanıyor. ;

Kaynak: https://www.boxerdergisi.com.tr/masterchef-hangi-gunler-ekranlara-geliyor-yeni-bolum-ne-zaman-46644

Yorumlar (2)
Asihatun7 10 ay önce
Slm neden ucgun heycanla bekliyoruzzz
Asihatun7 10 ay önce
Slm neden ucgun heycanla bekliyoruzzz
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@