Lise öğrencisi kıza şantajla cinsel istismara 3 tutuklama

Lise öğrencisi 16 yaşındaki Z.T.'nın fotoğraflarını çekip şantaj yaparak ilişkiye girdikleri iddia edilen 23 yaşındaki Resul Ö., 21 yaşındaki Alperen Tuna Ç. ve 22 yaşındaki Alperen M. tutuklanarak cezaevinde gönderildi.

Haberler 20.01.2017, 10:25
Lise öğrencisi kıza şantajla cinsel istismara 3 tutuklama

TOKAT'ta lise öğrencisi 16 yaşındaki Z.T.'nın fotoğraflarını çekip şantaj yaparak ilişkiye girdikleri iddia edilen 23 yaşındaki Resul Ö., 21 yaşındaki Alperen Tuna Ç. ve 22 yaşındaki Alperen M. tutuklanarak cezaevinde gönderildi.


Tokat'ta servis şoförü Resul Ö. sosyal medya üzerinden Mahperi Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde eğitim gören 9'uncu sınıf öğrencisi Z.T. ile tanıştı. Z.T. ile dışarıda buluşan Resul Ö., iddiaya göre genç kızı kandırarak yaşadığı evin deposuna götürdü.

Burada Z.T.'ye cinsel istismarda bulunan Resul Ö., tehdit ederek çıplak fotoğrafı ve görüntüsünü çekti. Bir süre sonra genç kızı elinde bulundurduğu fotoğraf ve görüntü ile tehdit eden Resul Ö., yeniden cinsel ilişkiye girdi. Resul Ö., daha sonra bu olayı arkadaşları Alperen Tuna Ç. ve Alperen M. ile paylaştı. Alperen Tuna Ç. ve Alperen M. de Z.T. ile ellerinde çıplak fotoğraf ve görüntü olduğunu söyleyerek, götürdükleri bir evde ilişkiye girdi. Tehditlerden bunalan genç kız, polise giderek 3 şüpheliden şikayetçi oldu. Şikayet sonrası polis tarafından yakalanan şüpheliler, geçen hafta adliyeye sevk edildi. Üç şüpheli, cinsel istismar suçlaması ile tutuklanarak cezaevine gönderildi. Z.T. ise Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Sevgi Evi'ne yerleştirildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@