Kuzgun fragmanında Dila ve Kuzgun kavuşuyor!

Kuzgun 2. yeni bölüm fragman / önizleme yayınlandı! Kuzgun 1. ilk bölüm izle…

Haberler 14.02.2019, 15:51
Kuzgun fragmanında Dila ve Kuzgun kavuşuyor!

Kuzgun dizisinin 1. bölümünün yayınlanmasının ardından Kuzgun 2. bölüm fragmanı heyecan yarattı. Yayınlanan ilk bölümde; Kuzgun babası Yusuf'un bir uyuşturucu operasyonun ardından en yakın arkadaşının da içinde olduğu bir kumpasla hapse atılır. Babasının hapse atılmasından sonra ailesinden koparılan Kuzgun çok zorlu bir hayata sürükleniyor. Annesi Meryem ise zorunlu olarak yaptığı tercihle Kuzgun'u feda ediyor. Kuzgun zorluklar içinde geçen yılların ardından yepyeni bir hayata başlıyor. Nevşehir'de korumalık yapmaktadır. Dila ise, en yakın arkadaşı ve çocukluk aşkı Kuzgun'un ortadan kaybolmasından sonra derinden etkilenmiştir. Yıllar sonra Kuzgun Dila ile karşılaşıyor. Peki Kuzgun ilk bölümde başka neler yaşandı? İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz..

Kuzgun Star TV'de bu akşam başladı. Kuzgun ilk bölümde; Uyuşturucu baronu Şeref Dağıstanlı'ya yönelik büyük bir operasyonun ardından Yusuf tutuklanır. Yusuf’a, pusu kuran ise can dostum dediği Rıfat'tır. Yusuf'un cezaevine girmesi ile karısı Meryem ve üç çocuğu, hayatlarını en acı ve en trajik sınavıyla karşı karşıya kalırlar. Kuzgun en ağır darbeyi alandır. Kuzgun ailesinden çok uzaklarda yirmi yıl sürecek bir esaretin, acının, öfkenin ve mücadelenin içine düşüyor. Dila yıllar sonra okumak için gittiği Londra’dan dönüyor. Kuzgun yıllar sonra çocukluğunu çalan şehre geri dönüyor. Haberimizden Kuzgun 1. İlk bölüm ilk bölüm özetini okuyabilirsiniz…

KUZGUN İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 1. İLK BÖLÜM ÖZETİ…

Başkomiser Yusuf ve Rıfat bir uyuşturucu operasyonuna katılır. Operasyonda önemli bir uyuşturucu baronunu yakalarlar. Ancak operasyon sırasında Halil adında arkadaşları vurulur. Operasyondan birkaç gün sonra Yusuf polisler tarafından gözaltına alınır. Gözaltına alınma sebebi oldukça ağırdır. Yusuf bir şey yapmadığını söylese de gözaltına alınmaktan kurtulamaz. Oğlu Kuzgun babasının gözaltına alınmasına mani olamaz.

DİLA’NIN DİLEĞİ: “KUZGUN DÖN”

Kuzgun, Dila’yı kalacağı otele getirir. Eşyalarını odasına yerleştirdikten sonra “dışarda bekliyorum” diyerek çıkar. Bu arada Meryem diğer çocukları Kumru ve Kartal ile birlikte kocası Yusuf’un mezarına ziyerete giderler. Kocasının mezarında gözyaşları içerisinde Kuzgun’un hala geri dönmediğini söyler. Dila Kuzgun ile birlikte okulun bahçesine aldıkları fidanları dikerler. Dila, Kuzgun’un konuşmasından geçmişten bir anıyı hatırlar. Kuzgun, Dila’yı ziyaretçilerin dileklerini yazdığı bir mağaraya götürür. Dila dileğini yazıp diğer dileklerin yazıldığı yer bırakır. Kuzgun, Dila’nın yazdığı dilek kağıdını okur ve şok olur. Çünkü kağıtta “Kuzgun dön” yazmaktadır. Kuzgun Dila’yı artık tanımıştır.

ŞEREF, RIFAT’I TEHDİT EDİYOR

Şeref ve Rıfat’ın bulunduğu masada onlara ihanet ettiklerinden şüphelendikleri kişi boğularak öldürürlür. Şeref, Rıfat’a yeni işleri ile ilgili bilgileri verirken oğlu ile ortak olduklarını söyler. Rıfat yeni işi kabul etmediğini çoluk çocukla ortak olmak istemediğini söyler. Şeref de çoluk çocuk dediği kişinin oğlu olduğunu ve kendisinin de dünürü olduğunu, kabul etmemesi durumunda yok hükmünde olacağını söyleyerek Rıfat’ı tehdit eder.

DİLA VE KUZGUN TAKİP EDİLİYOR

Kuzgun annesinden ayrıldıktan sonra yaşadıkları eve dönmüş ve evde kimseyi bulamamıştır. Gözü gibi baktığı kuşları da yoktur. Onu alıp götürenlerin elinden kaçmıştır. O günleri hatırlamıştır. Onu en çok yaralayan şey terkedilmek olmuştur. Sabah, Dila’yı kaldığı otelden alır. Dila’nın yüzü yaşadıkları olaydan dolayı asıktır. Kuzgun’a bavulunu verir. Arabayı Dila kullanır. Ancak arabaları takip edilmektedir. Dial Kuzgun’dan çantadaki telefonu ister ve babasını arar. Babasına takip edildiklerini söyleyerek takip edenlerin kim olduğunu sorar. Bu sırada telefon kapanır.

RIFAT YUSUF’U SATIYOR

Rıfat ise operasyon düzenledikleri kişi ile anlaşma yapmış ve Yusuf’u satmıştır. Yusuf’un karısı Meryem ve çocukları hapiste ziyaretine gelir. Yusuf Meryem’e İstanbul’dan gitmelerini söyler. Meryem çok şaşırsa da Yusuf bu işten kurtulması için onların elini kolunu bağladığını söyler. Yusuf İstanbul’dan ayrılacaklarını Rıfat ve ailesine de söylememeleri konusunda Meryem’i uyarır. Yusuf, Rıfat’ın onu sattığını Meryem’e söyler.

ANNESİ KUZGUN’U FEDA EDİYOR

Meryem ve çocukları Yusuf’un yanından ayrıldıktan sonra evlerine gittiğinde içerde tanımadığı insanlar olduğunu görürü. Onlara kim olduklarını sorduğunda, Meryem’e operasyon kayıtlarının nerde olduğunu sorarlar. Meryem kayıtlardan haberi olmadığını söyleyince adamlar çocuklarını alıp götürmek isterler. Meryem çocuklarını bırakması için onlara yalvarırken adamlardan biri öocuklardan birini seçmesini isterler. Meryem çaresizlik içinde Kuzgun’u söyler. Kuzgun adamlar tarafından götürülürken annesine “neden” der. Bu Kuzgun’un ailesini son görüşüdür.

KUZGUN’UN ZORLUKLARLA GEÇEN HAYATI

Kuzgun aradan geçen onca yıl sonra artık büyümüş ve hayatı zorluklar içinde geçmiştir. Şimdi ailesinden uzak bambaşka bir hayatı vardır. Patronu olan kişi ona İstanbul’dan gelecek önemli birini karşılaması görevini verir. Kuzgun havaalanının çıkışında yolculardan birini çocukluk arkadaşına benzetir. Karşılamaya gelen kişi Rıfat’ın kızı Dila’dır. Dila arabaya bindikten sonra yolda babası arar ve yanındaki kişi olmadan adım atmamasını ona tembihler.

“GERİ DÖNDÜM”

Kuzgun’un kızını kurtardığını öğrenen Rıfat onu arar. Kuzgun’a borçlu olduğunu söyleyerek “Dile benden ne dilersen” der. Kuzgun, geçmişini çocukluğunu ailesinden koparılışını ve hayatta kalmak için nasıl mücadele ettiğini hatırlar. Bu sırada İstanbul’a gitmek için yoldadır. Kuzgun artık kaybedeceği birşey olmadığını söyleyerek “Ben akça Kuzgun. Geri döndüm” der.

KUZGUN BABASININ MEZARINDA

Kuzgun babasının mezarını ziyaret eder. Babasına çocukken onunla ilgili neler hissettiğini anlatır. Onsuz çok yalnız kaldığını, yaşamanın çok acıklı olduğundan söz eder. Gözyaşlarına hakim olamaz. Bu sırada yanına gelen bir çocuk ona bir kağıt verir. Kağıtta babasının onda emaneti olduğunu ve almaya gelmesini istediği yazmaktadır. Kuzgun kağıttaki adrese gider.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@