Koronavirüsle Mücadelede Skandal! Hemşirelerin Servisini Kaldırdı!

Bugünlerde koronavirüs illetiyle amansız bir mücadele sergileyen sağlık ordumuzun mensuplarından hemşirelerin servisi BAİBÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı tarafından güya sosyal mesafe gerekçesiyle kaldırıldı. Şu an servis bulamayan hemşireler hastaneye otostop çekerek ulaşmaya çalışıyor.

Haberler 20.04.2020, 21:53
Koronavirüsle Mücadelede Skandal! Hemşirelerin Servisini Kaldırdı!

İzzet Baysal'ın Bolu'ya armağan ettiği üniversitenin başına geldiğinden bu yana özellikle kadrolaşma iddiaları ile gündeme gelen  BAİBÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı son icraatıyla da büyük şaşkınlık yarattı.

BAİBÜ İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaklaşık 300 hemşirenin hastaneye gelmek için kullandığı servisler güya sosyal mesafe gerekçesiyle  BAİBÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı tarafından kaldırıldı.

Hastanede görev yapan hemşireler servisler kalkınca belediye otobüsleri ile hastaneye gitmeye çalışırken, belediye otobüslerinin saatlerinin uymadığı zamanlarda da otostop çekerek hastaneye ulaşmaya çalışıyorlar.

Yaklaşık 1 aydır bu şekilde hastaneye ulaşmaya çalışan hemşireler defalarca bu sıkıntılarını rektörlük yönetimine iletse de Rektör Alişarlı'nın oralı bile olmadığı öğrenildi.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@