Koronavirüs Paylaşımdan Gözaltına Alındı!

Adana iline bağlı Ceyhan ilçesinde sosyal medya üzerinden koronavirüs ile paylaşımda bulunan vatandaşı asılsız paylaşım yaptığı için gözaltına alındı. detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Haberler 19.03.2020, 01:27
Koronavirüs Paylaşımdan Gözaltına Alındı!

Dünyayı kasıp kavuran Covid-19 ismiyle koronavirüs salgını Türkiye bulunmasının ardından sosyal medya üzerinden yapılan asparagas haberlerle vatandaşları panik haline sokan şahıslar hakkında asılsız ve provokatif paylaşımda bulunmaktan işlem başıltılmakta.

Adana iline bağlı Ceyhan ilçesinde sosyal medya üzerinden koronavirüs ile paylaşımda bulunan vatandaşı asılsız paylaşım yaptığı için gözaltına alındı. 

Yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgını ile sosyal medya üzerinden paylaşımda bulunan Adana Ceyhan ilçesinde ikametgah eden L.S. isimli kadın hakkında asılsız ve provokatif paylaşımda bulunmaktan gözaltına alındı.

" Ceyhan'da 2 kişide Koronavirüs olduğunu" iddia eden L.S'nin sosyal medya üzerinden böyle bir paylaşım yaptığı belirlendi. Adana Ceyhan'ın İstiklal Mahallesi'nde İkametgah eden L.S. İlçe Jandarma ekipleri tarafından asılsız ve provokatif paylaşımda bulunmaktan göz altına alındı.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@